Bahçeşehir Ielts

Bahçeşehir Ielts Programı

Bahçeşehir Ielts  Programı İçeriği

1 -  Bahçeşehir Ielts Hazırlık ( Bireysel - Özel  Bahçeşehir Ielts Hazırlık  )
2 -   Bahçeşehir Ielts Hazırlık  ( 4 kişiden oluşan gruplarla yapılan  Bahçeşehir Ielts Hazırlık  )

1 -  Bahçeşehir Ielts Hazırlık ( Bireysel - Özel  Bahçeşehir Ielts Hazırlık  ) : Kesinlikle ve yüzde yüz sonuç alıcı, yüksek skorlar elde ettiren bir yapıda olan ve uzman hocalar gözetiminde verilen bu özel hazırlanmış   programlara bireysel olarak katılan üniversitenin öğrenci adayları,bireysel ders aldıkları için , hazırlık programlarının işleneceği gün ve saatleri kendi belirleme hakkına sahip olur.Bu şekilde bu programlara katılan aday öğrenciler günlük hayatlarında bir değişiklik yapma gereği duymadan  hazırlık programlarına dahil olabilirler.

2 -   Bahçeşehir Ielts Hazırlık  ( 4 kişiden oluşan gruplarla yapılan  Bahçeşehir Ielts Hazırlık  ) :  Katılımcıların amaçları ile bire bir örtüşmesi için özenle tüm olasılıklar düşünülerek ve öğrencilerin istedikleri sonuçları elde edebilmeleri amacı ile en çağdaş tekniklerle düzenlenen  hazırlık programları grup şeklinde de uygulanır. Gruplar İngilizce seviyeleri bir birine denk ve aynı okuldan olan öğrencilerden oluşur. Seviyeler arası bu denkliği sağlamak için aday öğrencilere hazırlık programlarına başlamadan önce seviye sınavı yapılır. Grupların 4 kişiden oluşması aday öğrencilere avantaj sağlar.Küçük gruplar şeklinde eğitim yapıldığından aday öğrenciler eğitim sürecinde anlamadıkları her hangi bir konu hakkında rahatlıkla soru sorabilme olanağı bulur.Ayrıca, küçük gruplar şeklinde yapılan bu eğitimlerde eğitimi veren hocalar , grubun küçük olmasından yararlanarak her öğrenci ile bire bir ilgilenebilme şansı yakalar. Bu durum grup eğitimlerinden elde edilen verim ve başarıyı yükseltir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Hazırlık programlarına katılan aday öğrencilere asla onları onları programa bağlayan ve eğitim almak zorunda bırakan  "  senet " yapılmaz. Ödemeler uygun bir biçimde taksitlendirilir.
  • Eğitim programlarında kesinlikle konusunda uzman ve yıllarca eğitim vermiş  seçkin ve saygın hocalar görevlendirilir.
  • Bu üniversitenin mensubu aday öğrencilere eğitim sürecinde sadece İngilizce gramer değil yanında öğrencilerin sınavda soruları daha rahat ve hızlı yanıt vermesine ve olumlu sonuçlar almasına katkı sağlayan  sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de verilir.
  • Hazırlık programlarına bireysel olarak yada 4 kişilik gruplara dahil olarak eğitim almak isteyen aday öğrenciler " iletişim "  sayfasından ve bu sayfada öğrencilerin yanlarında yazılı olan telefon numaralarından  bize ulaşabilir.

 

1 Response

  1. Merhaba özel IELTS eğitimi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İletişim: 0532 342 85 24

Leave a comment