Bilgi Üniversitesi Ielts Sınavı

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ IELTS SINAVI PROGRAMI

Bilgi Üniversitesi Ielts Sınavı Programı İçeriği

1  –  Bilgi Üniversitesi Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 –  
Bilgi Üniversitesi Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi )

Üniversite için  sınav programlarına bireysel olarak katılan ve özel sınav eğitimi alan aday öğrencilere , programların uygulanacağı gün ve saatler konusunda öncelik tanınır ve aday öğrenci günlük yaşamında her hangi bir değişime gitmeden ve düzenini bozmadan üniversite işin  sınav eğitimi alır. Verilmesi gereken  ders sayısı , yapılan İngilizce seviye sınavı sonuçlarına göre belirlenir ayrıca, aday öğrencinin  sınavdan alması gereken ” skor ” da bu ders sayısının belirlenmesinde rol oynar.

 Üniversite için  sınav programlarına 4 kişilik gruplar halinde de katılabilirsiniz. Yalnız, burada en önemli etken grubu oluşturan 4 aday öğrencinin  seviyelerinin denk olması durumudur. Bunu sağlamak için , aday öğrencilere seviye sınavı uygulanır ve sınav sonuçlarına göre seviyeleri denk olan adaylardan 4 kişilik gruplar oluşturulur.
Bu 4 sayısı tesadüfi seçilmiş bir sayı değildir. Yapılan bilimsel araştırmalardan elde edilen bulgulara uygun olarak belirlenmiştir. Zira, grup sayısı 4 kişiden oluşunca aday öğrenciler Bilgi Üniversitesi  Sınav programı süresince anlamadıkları yerler hakkında soru sorabilme imkanını elde ederler ve hatta anlamadıkları yerlerle ilgili olarak ” ders tekrarı ” bile yapılabilir. Dahası, grup 4 kişiden oluştuğundan sayı azlığından ötürü hoca grubu oluşturan aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir.

AMAÇ

 Üniversite Sınav programları ile İstanbul da var olan kaliteli  sınav hazırlık eğitimlerindeki açığı kapatmak ve bu konuda İstanbul da bir numara olmak.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Üniversite için  sınavı programlarında yer alan hocalar, konularında yılların deneyimine sahip uzmanlık mertebesine erişmiş gerçek sınav hazırlık hocalarıdır.
  • Bu sınav gibi tüm akademik sınavlarda başarılı olabilmenin en önemli koşullarından biri çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bu nedenle , Bilgi Üniversitesi  Sınavı programlarında yer alan aday öğrencilere özel sınav ile ilgili kelime çalışmaları verilir ve bu çalışmalar çok yakından izlenerek gerekli hallerde aday öğrencilere uyarılar yapılır.
  •  Üniversite sınav programlarına katılan aday öğrencilere ” senet “ yapılmaz. Uygun taksitlendirmelerle, programın bitiminden önce bitmesi kaydı ile öğrenciler desteklenir ve ödemelerde kolaylık sağlanır.
  • Üniversite için  sınav programlarına katılmadan önce ” REFERANSLAR SAYFASINA ” bakmanız tavsiye edilir. Geçmişte  eğitim verdiğimiz öğrencilerimize yanlarında bulunan telefon numaraları ile ulaşarak hakkımızda bilgi alabilirsiniz.
  • Üniversitenin  sınav programları için bulunduğunuz mekana eğitmen isteyebilirsiniz yada kuruma gelerek eğitim alabilirsiniz.
  •  Üniversite için alınan  sınav eğitimi bittikten sonra , kuruma gelerek sınavdan önce kendinizi denemek amacı ile ücretsiz sınav olabilir ve son durumunuzu görebilirsiniz.
  • Üniversite sınav programları süresince sadece gramer değil gramerin yanında sınavda daha doğru ve daha hızlı bir şekilde soruları yanıtlamanıza katkı sağlayacak olan  sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de alırsınız. Öğreneceğiniz  sınav teknikleri ve  sınav taktikleri ile sınavda her şey daha kolaylaşır ve başarıya ulaşabilirsiniz.