Ielts Sınavı Bakırköy

 Ielts Sınavı Bakırköy Programı

  Ielts Sınavı Bakırköy Programı İçeriği

 

1  –  Ielts Sınavı Bakırköy ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı Bakırköy ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi 

Ielts Sınavı Bakırköy

1 –  Ielts Sınavı Bakırköy ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders ) : Bakırköy  hazırlık programlarının bu tür uygulamalarında  adaylara bire bir karşılıklı ders verilir. Ders sayısı, adaya uygulanan İngilizce seviye tespit sınavının sonuçlarına vede adayın sınavda elde etmek istediği skora göre belirlenir. Bu seviye belirleme sınavı Ielts general training yada  Academic sınava katılmak isteyen tüm adaylara uygulanır. Sınav hazırlık programını özel olarak bireysel almak isteyen adaya,ders verilecek gün ve saatleri özgürce seçme şansı verilir. Bu konuda öncelik adayındır ve derslerin verileceği gün ve saatler konusunda avantaja sahiptirler.

2 –  Ielts Sınavı Bakırköy lts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi ) : Grup şeklinde icra edilen  sınav hazırlık programlarında gruba katılan  adayların sayısı 4 kişi ile sınırlandırılarak,
A. Hocaların grup öğrencileri ile bire bir ilgilenme imkanı,
B.Grubu oluşturan adaylara daha rahat izlenebilir bir eğitim imkanı,
C. Gruba katılan adaylara rahat rahat anlamadıkları yerleri sorabilme imkanı,
D.Grup halinde yapılan sınav hazırlık derslerine, bireysel özel ders niteliği katma imkanı sağlanmıştır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

♥ Gerek ielts general training gerekse academic sınavlara hazırlık programlarında adaylara  eğitim veren  hocalar,  konusunda yıllarca verdikleri eğitimin deneyimi ve bilgi birikimleri ile gerçek sınav  hocaları olma niteliğini taşırlar.
♥ Sınavda başarının yolu çok sayıda akademik kelime dağarcığına sahip olmaktan geçer. Bu nedenle  sınav hazırlık programlarına katılan adaylara akademik kelimeler listesi ve bu listelerde yer alan akademik kelimelerin kullanımı ile ilgili özel çalışmalar öğrencilere verilir ve bu konuda yaptıkları çalışmalar çok yakından izlenerek uyarılarda bulunulur.