Genel 

Ielts Sınavına Hazırlık Çalışması

Ielts Sınavına Hazırlık Çalışması

Ielts Sınavına Hazırlık Çalışması Nasıl Yapılır

1  –  Ielts Sınavına Hazırlık Çalışması  ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı Hazırlık Çalışması  ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Dersi )

 

İngilizce seviyenizi dünyanın en saygın   üniversitelerine kanıtlayın

IELTS Sınavı Hazırlık Çalışmasında  tercihi siz yapın :  tam vakitli ya da yarı vakitli
Tecrübeli ve kendini kanıtlamış öğretmenler imtihan tekniklerini öğretir
Geçmiş imtihan sorularına ulaşın ve bilgi ve becerilerinizi geliştirip kendinizi aşın
Sahip olduğunuz İngilizce bilgilerinizi her açıdan de geliştirin

International English Language Testing System (IELTS) imtihanında elde edilen iyi bir sonuç , İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda üniversitelerine kabul edilmek açısından bir zorunluluktur. Ielts sınavı ve sonuçları bugünlerde  uluslararası üne sahip olan     ve tüm dünyanın bildiği ve tanıdığı , büyük bilimsel saygınlıkları olan üniversiteler tarafından da süratle tanınmaya başlamaktadır.

Aynı amaca erişmeye çalışan  öğrencilerle birlikte IELTS Sınavı Hazırlık Çalışmasında  4 kişiden oluşan ve bireysel özel ders kalitesinde olan gruplara katılabilir yada bireysel özel ders alabilirsiniz. Alacağınız neticelerin ne kadar şaşırtıcı olduğunu inanamıyacaksınız. Öğretmenlerimiz imtihanın yapılacağı salona rahatça ve kendinize güvenir bir biçimde girmeniz ve mükemmel neticelerle ielts sınavı‘ndan çıkmanız amacıyla  gereken becerileri kazandırmakta emsalsiz bir tecrübeye sahiptir.

Ielts Sınavına Hazırlık Çalışması

 

Ielts Sınavı Hazırlık İçin Neler Yapılır ?

Sınava yönelik bir IELTS Sınavı Hazırlık Çalışması  olması nedeniyle imtihan materyalleri kullanılır, Ielts imtihanında çıkmış, çıkması olası sorular, imtihan ip uçları, pratik metotlar üzerinde durulmaktadır. Ielts imtihanına yaklaşma yolları ve imtihanda nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda ipuçlarını, yönlendirmeleri ve bunlarla alakalı pratik yaptırılarak ielts adayları  imtihana hazırlanır. Ielts sınavı ( exam )  mantığı ve imtihan kapsamında yer alan 4 bölümün anlaşılması sağlanır.

 

Ielts Sınavına Hazırlık Çalışması

Diğer Yazılar

Leave a Comment