Genel 

Ielts Dershanesi

IELTS DERSHANESİ HAKKINDA

IELTS Dershanesi Hakkında Bilgi

1 – IELTS Dershanesi ( Birebir IELTS Özel Ders)
2 – IELTS Dershanesi ( 4 Kişilik Gruplarla IELTS Özel Ders)

1 – Ielts Dershanesi ( Birebir Ielts Özel Ders): IELTS dershanesinin olduğu platformlarda IELTS dershanesinde düzenlenmekte olan birebir IELTS özel dersler kapsamında; özellikle yüksek not almayı amaçlayan ve bu nedenle IELTS dershanesinde özel hazırlanmış bireysel programlara katılanlar, birebir özel ders almanın ödülü olarak, IELTS dershanesindeki derslerin hangi günlerde işlenmesi gerektiğine karar verme şeklinde bir ayrıcalık sahibi olurlar.

2 – Ielts Dershanesi ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders): IELTS dershanesinde toplu olarak küçük gruplar için organize edilmekte olan IELTS özel dersler kapsamında;  yapılan baş vurular ve kayıtlar arasından seçilen İngilizce seviyeleri biri birine mümkün olduğu kadar yakın 4 öğrenci ile küçük sınıflar oluşturulur  ve 4 öğrenciden kurulu gruplar halinde yapılan bu eğitimlere bile özel ders diyerek açıklamamızın nedeni , bilimsel araştırmalardan elde edilen son verilere  dayalı bir düzenlemedir. Zira, bilimsel araştırmalar, 4 kişi, ile yapılan grup eğitimlerinin en az birebir eğitim kadar etkili olabileceğini ileri sürmüş ve bu fikrini kanıtlamıştır. Bu yüzden,  gruplar IELTS Dershanesinde öğrencilerin avantajları  da düşünülerek 4 kişiden kurulur.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  • IELTS dershanesinde gerek toplu olarak az sayıda gruplar gerekse birebir IELTS dersi alanlar için uygulamaya sokulan  IELTS özel dersler kapsamında; öğrencilere diğer tüm kurumlarda yapılan ve öğrencinin imzaladığı ”  SENET ”  imzalama gibi bir düzen bizde mevcut değildir. Bu konuda çok hoş görülü bir çizgi izleriz. Öğrenci arzu ederse zamanını daha önceden bildirmek şartı ile ödemelerini taksitle de yapabilir.
  • Sınavda başarılı olmak için herkesin pek önemsemediği ama gerçekte sınavda başarının mimarı olan  çok sayıda akademik kelime bilmek bu sınavın olmazsa olmazları arasındadır. Bu sebeple,   IELTS dershanesinde hem toplu olarak az sayıda gruplar hemde birebir özel ders alanlar için uygulamaya sokulan  IELTS özel dersler kapsamında; özel hazırlanmış kelimelerle ilgili çalışmalar öğrencilere dağıtılır  ve eksiksiz hepsinin  çözülmesi ve yapılması istenir. Böylece, IELTS Dershanesinde eğitim alan öğrencilerin hem kelime haznesi gelişir hemde bildikleri kelime sayısı çoğalır.
  • IELTS dershanesinde toplu olarak az sayıda gruplar ve birebir ders alanlar için uygulamaya sokulan  IELTS özel dersler kapsamında; dershanede programlar öğrencilere özenle ve önemle uygulanırken verilen eğitimler sırasında öğrencilere sadece eksik İngilizce bilgilerini tamamlayıcı bilgiler verilmez aynı zamanda , onlara girdikleri sınavda sorulan soruların doğru ve daha hızlı bir biçimde cevap vermelerine yardımcı olacak  ” sınav çözüm teknikleri ve taktikleri eğitimi ” de verilerek bu yanları da güçlendirilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment