Genel 

Ielts Eğitimi

Ielts Eğitimi Programı

Ielts Eğitimi Program İçeriği  Hakkında

1  –  Ielts Eğitimi ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Eğitimi  )
2 –  Ielts Eğitimi ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Eğitimi  )

 Ielts eğitimini,  gerçek  eğitmenlerle  alın. Başarıya kestirmeden gidin. Bizi arayın. Sınav  teknikleri , yeni yöntemlerle ve kaliteli IELTS Eğitimiyle  hedeflerinizi 12 den vurun.

1  –  Ielts Eğitimi ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Eğitimi  ) : Bünyesinde en yeni öğretim teknikleri ve en çağdaş yöntemleri öğrencilere sunmaya hazır tutan, düzenlenişinde soruların nasıl çözüleceği hakkında öğrencilere açıklamalar içeren, sınav öncesinde içeriğinde ki kolay  anlaşılır ve pratik bilgilerle öğrencide güven yaratan ve onların moralini yükselterek sınavda başarılı olacaklarına dair kendine olan inançlarını yükselten IELTS Eğitimi programlarının eşliğinde  sınava hazırlanmak için bire bir olarak özel  IELTS Eğitimi alanlar, otomatikman özel eğitim programlarının uygulama günleri ve saatlerini kendi belirler. Yapılan seviye tespit sınavından elde edilen sonuçlara ve aday öğrencinin sınavda gereksinim duyduğu ” skor ” a göre verilmesi gereken ders sayısı belirlenir.

2 –  Ielts Eğitimi ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Eğitimi  ) : Yapılan toplu IELTS Eğitiminde  şimdiye kadar hiç uygulanmamış bir düzenlemeye imza atarak grupta bulunan her öğrenciye teker, teker ulaşabilme gibi bir özelliği olan programların bu sınava hazırlık konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerin gözetimi ve denetimi altında uygulanması ile gerçekleştirilen 4 kişilik homojen gruplarla verilen IELTS Eğitimine katılarak, birebir özel  eğitim kalitesine ve özelliklerine sahip olan IELTS Eğitimi alınabilir.

IELTS EĞİTİMİ PROGRAMI

Sınava hazırlanmak için  eğitim almak isteyenleri bekleyen bir çok riskli durumlar vardır.

1 – Kaliteli Eğitim veren kurum bulmak.
2 – Kaliteli eğitim veren hoca bulmak.

1 – Kaliteli  Eğitim veren kurum bulmak : Kaliteli  eğitim veren kurum bulmak bu koşullarda çok zordur. Internetteki bilgi kirliliği bu işe büyük oranda engel oluyor. Olabildiğince inceleme yapmak, referanslar sayfasındaki daha önce  eğitim almış kişilerle iletişim kurarak kurum hakkında bilgi almak verilen  eğitimin kalitesi konusunda fikir edinmek açısından iyi bir yaklaşım olabilir.


2 – Kaliteli  eğitim veren  hoca bulmak :
Yukarıda sayılan nedenlerin aynı olması , kaliteli bir eğitim veren hoca bulmayı güçleştirici nedenler olabilir. Bu eğitimi almak için en iyi yolun , daha önce eğitim alınmış ve başarılı olmuş bir hocadan eğitim alınması en mantıklı davranış gibi olsa da bu yolun da sakıncası var. Başarılı olmuş hoca, eğitim  verdiği öğrencinin sınavda başarı kazanması halinde mi başarılı sayılacak. Hoca eğitimi tüm hakkıyla vermişse ama eğitim alan aday öğrenci hocanın eğitim dışında ondan yapmasını istediği şeylerin hiç birini yapmamışsa yada yarım yamalak yapmışsa, elbette sınavda istenen başarıyı yakalanmaz.

Diğer Yazılar

Leave a Comment