Genel 

Ielts Eğitiminde Başarı

IELTS EĞİTİMİNDE BAŞARI YOLLARI

Ielts Eğitiminde Başarı Kazanma Yolu

1 – Ielts Eğitimi ( Birebir – Özel Ielts Eğitimi )
2 – Ielts Eğitimi ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla Ielts Eğitimi )

BİREBİR ÖZEL IELTS SINAVI HAZIRLIK: IELTS eğitiminde başarı kazanmak isteyen öğrencilerin özel ders almalarında sayısız yararlar vardır.  IELTS  eğitiminde başarı kazanmak için birebir özel IELTS eğitimi alan aday öğrenciler, birebir eğitim almalarından ötürü, eğitim günlerini belirleme önceliği taşırlar. IELTS  eğitiminde başarı  kazanmak amacı ile kaç derslik bir eğitim programının uygulanacağına, uzman eğitmenler tarafından yapılan seviye sınav sonuçları ve aday öğrencinin sınavda almak istediği skora göre karar verilir.

IELTS SINAVI HAZIRLIK ( 4 kişilik Gruplarla ): IELTS  eğitiminde başarılı olmak amacı ile seviyeleri bir birine denk olan aday öğrencilerden oluşturulmuş gruplara katılarak, IELTS  eğitiminde başarılı olmak hedefine yönelik birebir IELTS özel eğitim kalitesine çok yakın ders alınabilir.

IELTS HAKKINDA

  • IELTS (International English Language Testing System) testi İngilizce dil seviyesini tespit ettirmek amacında olan adayların tüm dünya ülkelerinde yaygın olarak var olan ve uluslararası kabul gören seviye belirleme sınavlarından  biridir. Her ay ortalama olarak 3-4 sefer yapılan IELTS SINAVI;  General Training (Göçmenlik ve Çalışma İzinleri için) ve Acadamic (Hazırlık Atlama, Yurt içi – Yurt dışı Yüksek Lisans ve Doktora programları için) olmak üzere iki bölümden ibarettir.  Her iki sınavın da içerikleri incelendiğinde Academic Module, General Training modüle kıyasla daha zor olduğu görülür.
  • IELTS sınavı dört kısımdan meydana gelir. Okuma – Yazma – Dinleme – Konuşma becerileri ve Gramer – Kelime bilgi ve becerileri ortalama olarak B2 (Upper Intermediate) seviyesinde olan öğrencilerimiz sınav eğitimi programına kabul edilir.
  • Genel İngilizce seviyesi minimum B1 (Intermediate) düzeyinde olan ve sınav  eğitim programında yer almak isteyen aday öğrenciler için ek takviye programları uygulanarak da sınav eğitimi programlarına yönlendirme yapılmaktadır.
  • Uzman eğitmen kadromuz eşliğinde ” kişiye özgü ” sınava hazırlık programları oluşturulmakta  ve bu uzman eğitim kadrosu ile, aday öğrenciler sınav için hazırlanmaktadır.

Diğer Yazılar

Leave a Comment