Ielts General Training Özel Ders ( İbrahim Şahin )

Ielts General Training Özel Ders ( İbrahim Şahin )Ielts General Training Özel Ders  Programları

Ielts General Training Özel Ders  Programları İçeriği

1 – Ielts General Training Özel Ders ( Birebir Ielts   Özel Ders )
2 – Ielts General Training Özel Ders ( En Fazla 4 kişilik Gruplarla  Ielts Özel Ders )

 1 – Ielts General Training ( Birebir Ielts Özel Ders ): IELTS general training özel ders  eğitimleri kapsamında daha çok IELTS general training  sınavından yüksek bir skor elde etmek isteyen yada buna zorunlu olanların benimsediği ve tercih ettiği bir sistem olan IELTS general training özel ders programına birebir özel ders almak amacı ile baş vuran ve kayıt olan aday öğrenciler, kendilerine uygulanan tüm eksik yada yetersiz bilgilerini tamamlayan , seviyelerini yukarı taşıyarak tüm incelik ve ayrıntıları ile uygulandığında öğrenciyi sınavı % 100 kazandıracak şekle sokan IELTS general training özel ders programıyla sınava hazır hale gelir.

IELTS general training  özel ders ile ilgili seminerlerde öğrenciye kaç derslik bir IELTS general training özel ders programı uygulanması gerektiğine, öğrencinin sınavda almak istediği skora bağlı olarak karar verilir.

2 – Ielts General Training ( En Fazla 4 kişilik Gruplarla  Ielts Ders ): IELTS general training  konusunda kurulmuş olan özel bölümlerimizde IELTS general training özel ders için aynı arkadaş çevrelerinden yada bizim oluşturduğumuz denk seviyeli 4 öğrenciden meydana gelen ve içeriğinde grup dersi olmasına karşın her öğrenciye teker, teker ulaşabilen, içerdiği en çağdaş ve yöntemlerle her açıdan öğrenciye sınav öncesi yararlı olan, IELTS sınav sorularının nasıl çözüldüğüne dair ayrıntılı açıklamalarla öğrenciyi sınavda rahatlatan ve doğru yanıt vermesine direk katkı  sağlayan IELTS general training özel ders programlarının uygulandığı gruplara katılarak da IELTS general training özel ders alınabilir. Bu gruplar sayı olarak az öğrenciden oluşturulduğu için diğer kalabalık gruplarla yapılan derslere oranla   daha  avantajlıdır.

SINAV HAKKINDA GENEL BİLGİ

♥ IELTS Gt READING için
♥ IELTS Gt WRITING (essay) için
♥ IELTS Gt LISTENING için
♥ IELTS Gt SPEAKING için

Özel Dersler (Ielts Academic – General Training) GARANTİLİ VERİLİR.

1 – IELTS GENERAL TRAINING: IELTS general training özel dersleri ielts academic derslerinden bazı farklılıklar içerir.

A – Ielts General Training Reading : General Training Reading eğitiminin bu bölümünde Gt reading parçalarında gerek kullanılan dilin karakteristik yapısı gerekse kullanılan İngilizceye göre biraz daha kolaydır . Daha çok dış ülkelerden Kanada veya Avustralya da göçmenlik başvurularında istenilen bir İngilizce başarı belgesidir.

B – Ielts General Training Writing : IELTS sınavın General Training Writing  bölümünde Task1 ve Task2 şeklinde yazılması gereken iki konu verilir. General training yazılımında birinci yazılım; insanların karşılaştıkları çeşitli durumlarda bu durumu anlatan yazılar yazması istenilir.