Genel 

Ielts Hazırlık Kursları

IELTS HAZIRLIK KURSLARI PROGRAMI

Ielts Hazırlık Kursları Program İçeriği

1 – Ielts Hazırlık Kursları ( Birebir  Özel Ielts Hazırlık Kursları)
2 – Ielts Hazırlık Kursları ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Hazırlık Kursları)

 1 – IELTS HAZIRLIK KURSLARI ( BİREBİR – ÖZEL IELTS HAZIRLIK KURSLARI ): IELTS hazırlık kursları merkezindeki IELTS hazırlık kursları etkinlikleri kapsamında düzenlenen birebir özel IELTS hazırlık kursunu almak üzere programa baş vuranlar, IELTS hazırlık kursları programının uygulanacağı  saatler konusunda söz sahibi olur ve kendi istediği günü seçip belirleyebilir. Bu şekilde, günlük yaşamındaki rutin duruma göre IELTS hazırlık kursları merkezimizde IELTS hazırlık kursları düzenlenebilir ve IELTS hazırlık kurslarında her hangi bir aksaklık yaşanmasının önüne geçilir.

IELTS hazırlık kursları dalında IELTS hazırlık kursları eğitim bölümleri aracılığı ile tertiplenen birebir özel kurs alanlara, kaç derslik bir IELTS hazırlık kursları programı uygulanması gerektiğine  IELTS hazırlık kursları  alacak öğrencinin seviyesine ve sınavda almak istediği score a göre IELTS hazırlık kurslarındaki  uzmanlar kurulu karar verir.

Bu aşamadan sonra, IELTS hazırlık kursları seanslarında uygulanan  kişiye özgü birebir özel IELTS hazırlık kursu “ başlatılır. IELTS hazırlık kursları programı tüm incelik, ayrıntı ve özellikleri ile, öğrenciyi bütünü ile kapsayan eksik yada yetersiz bilgilerini onaran ve seviyesini yükselten bir nitelikte olduğu gibi IELTS hazırlık kursları uygulandığında öğrenci tam olarak sınava ve başarıya hazır bir hale gelir.

2 – IELTS HAZIRLIK KURSLARI ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS HAZIRLIK KURSLARI ): IELTS hazırlık kursları temel birimlerindeki  IELTS hazırlık kursları eğitim departmanında 4 eşit seviyeli yada en azından bir birine çok yakın seviyeleri olan öğrencilerden oluşturulan gruplarda yer alarak, kaliteli ve çağdaş bir IELTS hazırlık kursu alabilirsiniz.

IELTS HAZIRLIK KURSLARI için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • IELTS hazırlık kursları düzenlemeleri ve uygulamaları aşamasında iştirak eden öğrenciler için ayarlanan IELTS hazırlık kursları programına katılan  hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz.
  • Çok sayıda akademik kelime bilmek, sınavda başarılı olabilmek açısından çok önemlidir. Bu nedenle IELTS hazırlık kursları eğitim platformunda organize edilmekte olan IELTS hazırlık kursları programlarında özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar,  IELTS hazırlık kurslarına katılan öğrencilere verilerek bu alıştırmaların tümünün yapılması istenir. Bu şekilde, IELTS hazırlık kurslarına katılan öğrencilerin akademik kelimeler konusunda gelişmesi sağlanır.
  • IELTS hazırlık kursları ile öğrenciler için hazırlanan platformda  ki IELTS hazırlık kurs programlarının uygulama aşamasında, IELTS hazırlık kurslarına  katılanlara  IELTS hazırlık kursları merkezimizde  sınavda soruların doğru çözümüne büyük katkı sağlayan ”  IELTS hazırlık kurslarıyla sınav çözüm teknikleri eğitime de ” verilir.
  • IELTS hazırlık kursları merkezimizdeki IELTS hazırlık kursları programları, konusunda uzman ve gerçek  eğitmenlerin gözetiminde yürütülür

Diğer Yazılar

Leave a Comment