IELTS Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu Programları

IELTS Hazırlık Kursu Programlarının İçeriği

IELTS hazırlık kursumuzda dil seviyenizi bir Üniversiteye veya potansiyel işverene göstermek için IELTS hazırlık kursu programları ile uluslararası düzeyde tanınan bir nitelik kazanın.

IELTS hazırlık kursumuz IELTS sınavının içeriği ve yapısı hakkında kapsamlı bilgi sahibi olan öğretmenler tarafından dört alanda - yazma, dinleme, okuma ve konuşma - öğretilir

IELTS  hazırlık kursumuz esnektir:

 • Kaç hafta ve ay çalışmak istediğinizi seçin
 • Ayrıca haftada kaç saat çalışmak istediğinizi de seçebilirsiniz (15, 20 veya 25 saat)
 • Öğretmenler, hedefinize nasıl ulaşacağınızı bilmenize yardımcı olmak için ilerlemenizi düzenli olarak 1'e 1 olarak inceler.

IELTS Akademik Eğitimdeki IELTS hazırlık kursumuzda zamanınız boyunca, sizin için kişiselleştirilmiş interaktif öğrenme ortamımıza da erişebileceksiniz. Becerilerinizi test edin ve öğretmenlerinizden geri bildirim alın.

Bilgisayar Tabanlı IELTS

 • Artık İngiltere'de bilgisayar tabanlı bir IELTS sınavına girebilirsiniz.
 • Bu seçeneği kullanmak istiyorsanız, kursunuz bu tür testlere kendinizi rahat ve hazır hissetmenizi temin edecektir.

  Bu IELTS  hazırlık kursunda şunları yapacaksınız:
 • IELTS sınavının içeriği ve yapısı hakkındaki anlayışınızı güçlendirin
 • Farklı soru türlerini ele almak için etkili stratejiler kazanın
 • Verileri açıklama, analiz etme veya tanımlama ve anlamı bağlamdan yorumlama gibi faydalı beceriler geliştirmek
 • Sınav için konuşma veya makale yazarken etkili bir şekilde iletişim kurmayı ve görüşlerinizi sunmayı öğrenin.

Ayrıca, dil öğrenme yöntemimiz aracılığıyla genel öğrenme, yaşam ve iş için yararlı olacak pratik ve günlük beceriler geliştirmenize yardımcı oluruz.

IELTS Yazma: Örnek sınav kağıtları hakkında bilgi edinin ve yeni sözcük dağarcığınızı geliştirerek yazma ve yapılandırma verilerinizi yapılandırın.

IELTS Dinleme: Dinleme sınav sorularınızı cevaplarken gereken dinleme becerilerinizi geliştirin ve yorumlama ve eş anlamlıları tanıma gibi kritik beceriler kazanın.

IELTS Okuma: Okuma sorularınıza yaklaşmak için farklı stratejiler deneyin ve akademik makale ve raporları okuma alıştırması yapın.

IELTS Konuşma: Sınavla ilgili konulardaki kelime dağarcığınızı genişletin ve fikirlerinizi ifade etmeyi ve gerekçelendirmeyi, örnekler vermeyi ve yapılandırılmış tutarlı bir şekilde yanıt vermeyi öğrenin.

IELTS testi hakkında daha fazla bilgi edinin

IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) - İngilizce dil testi - dünya çapında 9.000'den fazla kuruluş tarafından tanınır.

İngiltere üniversiteleri tarafından bir öğrencinin İngilizce seviyesini değerlendirmek, eğitim, göç ve mesleki akreditasyon için günlük İngilizce iletişim yeteneğinizi değerlendirmek için yaygın olarak kullanılır.

IELTS'in iki versiyonu vardır - Akademik ve Genel Eğitim.

IELTS sınavının dört bölümü vardır:

Dinleme (30 dakika)
Okuma (60 dakika)
Yazma (60 dakika)
Konuşma (11–14 dakika)
Dinleme, okuma ve yazma testleri aynı anda tamamlanır. Konuşma sınavı aynı sınavda veya diğer sınavlardan yedi gün önce veya sonra olabilir.

No Comments Yet.

Leave a comment