Ielts İngilizce Kursu İstanbul

IELTS İNGİLİZCE KURSU İSTANBUL PROGRAMI

Ielts İngilizce Kursu İstanbul Program İçeriği

1 - Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( Birebir Özel Ielts İngilizce Kursu)
2 - Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts İngilizce Kursu)

1 - Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( Birebir Özel Ielts İngilizce Kursu): IELTS İngilizce kursu İstanbul departmanlarında için özel bir şekilde hazırlanmış ve " mutlak başarı odaklı "  IELTS İngilizce kursu İstanbul  programına  IELTS  sınavına hazırlanmak amacı ile birebir  gidebileceği ve amaçlarını gerçekleştirebilecekleri tek kurs olmanın gururunu taşıyoruz. IELTS İngilizce kursu İstanbul  programlarına birebir özel kurs almak isteği ile müracaat eden ve kayıt olan öğrenciler, uygulanacak IELTS İngilizce kursu İstanbul programının hangi günlerde olmasını kendi ister ve program öğrencinin isteği doğrultusunda düzenlenir.

IELTS İngilizce kursu İstanbul departmanlarında IELTS İngilizce kursu İstanbul ile ilgili kurulmuş özel sınıflarda düzenlenen IELTS İngilizce kursu İstanbul isimli bu tür bir programların yani öğrenciye zamanlama konusunda imtiyaz tanıyan ve öncelik veren  bir programın gerçekleşmesi, kursa dahil olan  çoğu öğrencinin arzuları  gözetilerek uygulanan bir sistemdir. Kursta yer alan  öğrencilerin ders aldıkları günlerin diğer bazı özel günlerle çakıştığından şikayet ettiğinden ve  temel düzenlerinin bozulduğuna dair yakınmalar göz önüne alınarak yapılan bir düzenlemedir. Böylece, öğrencinin ders almaktan ötürü özel yaşamında bir  problem doğmayacak veya bir aksama olmayacaktır.

IELTS İngilizce kursu İstanbul kampüslerinde IELTS İngilizce kursu İstanbul eğitim faaliyetlerinde organize edilen IELTS İngilizce kursu  İstanbul programlarına birebir özel kurs almak amacı ile iştirak eden öğrenciye sınavda başarılı olabilmesi için kaç ders alması gerektiğine, öğrencinin bilgi ve becerisine vede sınavda almak zorunda olduğu skora bakılarak düzenleme yapılacaktır.

IELTS İngilizce kursu İstanbul öğretileri kapsamında tüm bu düzenlemeler yapıldıktan sonra öğrenciye onun temel İngilizce bilgilerinin eksikliğini gideren ve bu  eksikleri ortadan kaldıran tamamen öğrenciye özgü " kişiye özgü ve özel IELTS İngilizce kursu İstanbul  programı "   uygulanır ve öğrenci uygulanan programın kalite ve niteliklerinden faydalanarak  sınava güvenli bir biçimde hazırlanır.

2 - Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( 4  Kişilik Gruplarla Ielts İngilizce Kursu): IELTS İngilizce kursu İstanbul temel birimlerimizdeki IELTS İngilizce kursu İstanbul  için verilen öğretilerde, mevcudu fazla olan yani 4 kişiyi aşkın  gruplarla yapılan kursların  bitiminde elde edilen neticenin  pek işe yaramadığı bilindiğinden bu tarz bir uygulamaya giderek, bilgi ve becerileri bir birine çok yakın; denk olan 4 öğrenci ile gruplar kurduk. Zira, bilimsel araştırmaların sonuçlarına bakıldığında, 4 kişiden kurulan gruplarda veya küçük sınıflarda verilen eğitimin diğerlerine oranla çok daha faydalı ve verimli  olduğu görülmüş ve kanıtlanmıştır.

IELTS İngilizce kursu İstanbul kampüsündeki  IELTS İngilizce kursu İstanbul  kategorisinde gerçekte yapılması gereken bu tür bir düzenlemenin olduğu apaçık ortada. Küçük gruplarda öğrenci çok daha rahat bir hareket alanına sahip olmakta ve programların uygulandığı anlarda   anlamadığı her hangi bir konu ile karşılaştığında rahatlıkla soru sorabilmektedir.

Küçük grupların diğer bir rahatlığı da, mevcudun az olması nedeni ile eğitmen programların gerçekleştiği dönemlerde  öğrenci ile rahat bir biçimde iletişim kurabilmekte ve onlarla birebir ilgilenmektedir.

IELTS İngilizce kursu İstanbul  etkinliklerinde işte tüm bu özellikler IELTS İngilizce kursu İstanbul panellerinde görülen grupların 4 kişiden kurulması fikrini doğurmuş ve  yolunu açmıştır. Tüm bu uğraşların sonunda elde edilen  olumlu sonuçlarla bizi memnun etmiştir.

IELTS İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • IELTS İngilizce kursu İstanbul  seminerlerinde IELTS İngilizce kurs programları sürecinde programa katılan ve eğitim alan hiç bir öğrenciye "  SENET "  imzalatma gibi bir uygulamamız yoktur.. Öğrenci ödemelerini istediği taktirde önceden haber vermek kaydı  ile taksitle de yapabilir.
  • Akademik kelimeler. Bu seviyedeki sınavlarda başarılı olmak için çok iyi bilinmesi gereken şey. IELTS İngilizce kursu İstanbul eğitimlerinde bu bilinmeyen gerçeği öğrencilerimize anlatarak ve öğreterek onlara özel olarak akademik kelimelerle ilgili hazırlanmış alıştırmalar verilir. Alıştırmaların hepsinin eksiksiz bir şekilde çözülmesi istenerek akademik kelime haznelerinin gelişmesi ve bildikleri kelime sayısının artması sağlanır.
  • IELTS İngilizce kursu İstanbul  organizasyonlarında programlar boyunca sürekli olarak öğrencilerin eksik ve yetersiz olan bilgileri tamamlanırken ayrıca, IELTS sınavında soruların daha hızlı ve doğru yanıtlanmasına % 100 olumlu etki eden ve katkı sağlayan " IELTS sınav çözüm teknikleri eğitimi " de verilerek bu yönden de  öğrenciler takviye edilir.
  • IELTS İngilizce kursu İstanbul  departmanlarında eğitmenler ise, IELTS sınavı konusunda uzman ve sınav çözüm teknikleri ile öğrencisini destekleyen ve başarılı olmaları için tüm gayreti gösteren gerçek bir akademik nitelikler taşıyan eğiticidirler.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Akademik sınavlarda mutlaka başarılı olmak ama kesinlikle bu amacı güden , hedefleyen, isteyen ve hatta buna zorunla olan ayrıca yüksek bir skor almak gibi bir sorumluluğu olan öğrencilere birebir özel ders almaları önerilir.
  • Kurs alınsa bile öğrencilere sınav öncesi mutlaka kelime dağarcıklarında mevcut olan kelime bilgilerini arttırıcı ve  geliştirici bireysel çalışmalar yapmaları ısrarla önerilir.
  • Dinleme ve dinledikleri anda kullanılan kelimeyi anlama yeteneklerinin gelişmesi için sınava uygun ve sınav seviyesinde dinlemeler yapmaları ve kulaklarını alıştırmaları önerilir.
  • Okuma modüllerinin çözümü için çok kelime yanında çok iyi bir İngilizce dil bilgisine sahip olmaları ve bol, bol akademik düzeyde dergi, makale ve kitaplar okumaları, okurken cümle bütünlüğüne dikkat etmeleri ve öğrenmeleri tavsiye edilir.
  • Öğrendikleri akademik kelimeleri yazdıkları deneme yazılarında sık, sık kullanmaları ve olabildiğince ne tür essayin ne şekilde yazılması gerektiğini vede  ne tür yapı ve organizasyon gerektiğini de bilerek ve dikkat ederek çok sayıda deneme yazısı yazmaları önemle önerilir.

No Comments Yet.

Leave a comment