IELTS Kursları

IELTS Kursları Programı

IELTS Kursları Programı İçeriği

1 – IELTS Kursları ( Birebir Özel IELTS Kursları 
2 – IELTS Kursları ( 4 öğrenci ile kurulan guruplarda IELTS Kursları )

IELTS Kursları verilen merkezimizdeki grup ortamında IELTS kurslarımız çeşitli yönlerden oluşur. IELTS Kursları ile başarmanız gereken en önemli şey, İngilizcenizi, derslere ve İngilizce’de sınıf tartışmasına katılacak kadar yüksek bir seviyede İngilizce üretmeniz ve anlamanız gereken seviyeye yükseltmenizdir. IELTS Kurslarında bir sonraki adım, sınavı geçmek için hangi becerileri geliştirmeniz gerektiğini anlamanız için sınavın tüm bölümlerini öğrenmektir. Son adım, IELTS’e  girdiğinizde kendinizden emin ve hazır olmanız için bu becerileri uygulamak ve geliştirmek konusunda IELTS Kurslarında elde ettiklerinizi unutmamaktır

IELTS Kursları organizasyonlarının yapıldığı IELTS Kursları eğitim merkezimizde hazırlanan, organize edilen ve uygulanan IELTS Kursları programları aracılığı ile uygulama sınavlarına girerek, uygulama egzersizleri yaparak ve ilerledikçe puanlarınızı takip ederek IELTS’e girme becerilerinizi geliştireceksiniz. IELTS Kursları merkezimizde ihtiyacınız olan  becerileri öğrenecek ve  her hafta IELTS  kurslarında pratik yapacaksınız.

IELTS Kursları organizasyonlarının yapıldığı IELTS Kursları eğitim merkezimizdeki IELTS Kursları programlarımıza katılan öğrencilerimizi geliştirmek ve IELTS’de  başarı kazanmalarını sağlamak için önceki IELTS sınavlarıyla birlikte ders kitaplarını ve kanıtlanmış IELTS hazırlık ders kitaplarından IELTS kurslarında hedefli alıştırmaları kullanacağız.

IELTS Özel Kursları

Bazen IELTS kursları ararken daha fazla bire bir ilgi beklersiniz. Becerilerinizi  hızlı bir biçimde  geliştirmek yada arttırmak için   bire bir kişisel ilgiden daha iyi veya daha hızlı bir yol yoktur. Özel  IELTS kurslarında öğretmeniniz daha sonra özel ihtiyaçlarınıza ve sınavın hangi bölümleriyle mücadele ettiğinize odaklanabilir. Öğretmeniniz İngilizcenizi geliştirmenize, sınava girme becerilerinizi geliştirmenize ve konfor seviyenizi artırmanıza yardımcı olacak özel IELTS Kursları planları hazırlayacaktır. Bir öğretmenin tamamen size odaklandığı özel IELTS kurslarından birini  arıyorsanız,  özel IELTS Kursları almak  en etkili yoldur.

Özel IELTS kursları öğrencinin durumuna göre planlanır ve genellikle haftada 1.5 ya da 2 saattir, ayrıca evde ödev yapmak için harcanan zaman fazladandır. IELTS Kurslarında aldığınız eğitimin dışında evde de fazladan  gerekir. Bunun  süresi sizin İngilizce seviyenizle doğru orantılıdır. Ne kadar çalışacağınıza siz karar vereceksiniz. IELTS Kursları merkezimizde  yapılan IELTS kurslarında anlatılanları doğru ve kısa bir sürede algılıyorsanız evde  çalışma süreniz kısalır.

Hangi IELTS Kursu Sizin İçin Uygun?

IELTS Kurslarında her şey özel ihtiyaçlarınıza bağlıdır, ancak hangi IELTS Kurslarının sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, bize e-posta göndermekten çekinmeyin. İhtiyacınız olan şey olmasa bile, ihtiyaçlarınız için en iyi IELTS kursuna baş vurduğunuzdan emin olabilirsiniz.  IELTS Kurslarında her şey  öğrencinin  IELTS sınavında başarılı olmasına odaklıdır.