Genel 

Ielts Kursu Beylikdüzü

IELTS KURS PROGRAMI BEYLİKDÜZÜ

Ielts Kursu Beylikdüzü Program İçeriği

1 – Ielts Kursu Beylikdüzü ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Ielts Kursu Beylikdüzü ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Kursu )

1 – IELTS KURSU BEYLİKDÜZÜ (BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU): IELTS kursu Beylikdüzü öğretilerindeki  IELTS kursu Beylikdüzü platformunda Ielts kursunu birebir özel olarak alan öğrenci, kursun gerçekleştirileceği gün ve saatleri belirleme ayrıcalığı kazanır.  ve  IELTS kursu Beylikdüzü kurs günlerini ve tarihlerini özel yaşamına göre düzenler. Böylece, öğrenci, yaşamında her hangi bir değişiklik yapma gereği duymaz.

IELTS kursu Beylikdüzü eğitim birimlerindeki  IELTS kursu Beylikdüzü uygulamalarında öğrencinin kaç ders alması gerektiğini belirlemek ve  IELTS kursu Beylikdüzü programını bu duruma göre düzenlemek için, öğrencinin sınavda almak istediği score ve İngilizce seviyesi göz önünde bulundurulur. Öğrencinin seviyesini belirlemek için özel hazırlanmış seviye tespit sınavı uygulanır.

Bu aşamadan sonra  IELTS kursu Beylikdüzü eğitim birimlerinde uzmanlar kurulunun belirleyeceği sayıda ” kişiye özgü IELTS kursu ” başlatılır.

2 – IELTS KURSU BEYLİKDÜZÜ (  4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS KURSU): IELTS kursu Beylikdüzü eğitim merkezimizdeki  IELTS kursu Beylikdüzü etkinlikleri bünyesinde hazırlanan IELTS kursu sürecinde, seviyeleri eşit yada mümkün olduğu kadar bir birine yakın olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak IELTS kursu Beylikdüzü eğitim birimlerinde kaliteli bir Ielts hazırlığı geçirmek olası.

IELTS kursu Beylikdüzü kampüsünde organize edilen IELTS kurslarında, grupları oluşturan 4 sayısı rastlantı değildir. Yapılan bilimsek incelemeler sonucunda, 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda verilen kurslarda elde edilen sonuçlar çok olumlu çıkmaktadır. Bu nedenle, IELTS kursu Beylikdüzü eğitim birimlerinde gruplar 4 öğrenciden oluşur.

IELTS kursu Beylikdüzü eğitim birimlerindeki 4 öğrencili bu gruplarda, öğrenci 4 den daha kalabalık olan gruplarda verilen kurslarda bulunmayan, ” soru sorabilme imkanı ” bulur..

Bu özellikler ve nitelikler, IELTS kursu Beylikdüzü eğitim birimlerindeki grup şeklinde yapılan kurslarının kalitesini  birebir özel  IELTS kursu Beylikdüzü kursu kalitesine yükseltir.

IELTS KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  •  IELTS kursu Beylikdüzü seminerlerinde yer verilen   IELTS kursu Beylikdüzü programında yer alan hiç bir öğrenciye ”  SENET “  yapılmaz. Bu tür bir uygulamamız yoktur.
  • IELTS kursu Beylikdüzü forumlarında tatbik edilen   IELTS kursu Beylikdüzü programı boyunca öğrenciye, sınavda işine yarayacak ve çok yararlı olacak ” Ielts sınav çözüm teknikleri “ hakkında bilgiler verilerek sınavda soruları yanıtlarken doğru ve daha çabuk bir şekilde soruları yanıtlamasına yardım edilir.
  • IELTS kursu Beylikdüzü  kampüsünde organize edilen IELTS kursu Beylikdüzü programını uygulayan eğitmenler, IELTS sınavı hazırlık konusunda tam bir uzman ve çok deneyimli hocalardır.
  • IELTS kursu Beylikdüzü etkinlikleri içinde öğrenci sadece tek bir konu hakkında, örneğin sadece reading kursuna da katılabilir.


Ielts Kursu Beylikdüzü

Diğer Yazılar

Leave a Comment