Genel 

Ielts Kursu Kadıköy

Ielts Kursu Kadıköy Programı

Ielts Kursu Kadıköy Hakkında Bilgi

1 – Ielts Kursu Kadıköy ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Ielts Kursu Kadıköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Ielts Kursu )

1 – IELTS KURSU KADIKÖY ( Birebir- Özel Ielts Kursu ): IELTS Kursu Kadıköy programına birebir özel kurs  almak üzere kayıt yaptıranlar, Ielts Kursu Kadıköy programının uygulama günlerini ve hatta saatlerini bile kendileri belirler.Böylece, kursa katılanlar yaşadıkları hayattan kopmadan her hangi bir sorun yaşamadan Ielts Kursu Kadıköy programında yer alabilirler. 

Ielts Kursu Kadıköy programının kaç derslik olması gerektiğine, öğrencinin sınavda almak zorunda olduğu score a ve seviyesine göre karar verilir. Tüm bu tespitler yapıldıktan sonra, en uygun olan kişiye özel Ielts Kursu Kadıköy programı devreye sokulur ve eğitim başlar.  IELTS Kursu Kadıköy programının uygulamasında, kurs karşılıklı eğitmen-öğrenci şeklinde gerçekleşir.

2 – IELTS KURSU KADIKÖY ( 4 Kişiden Oluşturulan gruplarla IELTS KURSU ): Ielts Kursu Kadıköy programlarında 4 öğrenciden oluşturulan ve seviyeleri bir birine olabildiğince yakın olan gruplara dahil olarak, eğitim alabilirsiniz.

Bu grupların Ielts Kursu Kadıköy programlarında 4 kişiden oluşturulması, tamamen bilimsel verilere dayalı olarak düzenlenmiştir. Zira, yapılan incelemelere göre, grup şeklinde yapılan kurslar ve verilen eğitimde 4 kişi olursa alınan sonuçlar çok olumlu çıkmaktadır.

Bu nedenle, grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.. Bu şekilde, Ielts Kursu Kadıköy programlarına  katılan öğrenciler, öğrenci sayısının az olması nedeni ile,  kalabalık gruplarda  pek gerçekleştirilemeyen ve oldukça zor olan ” soru sorabilme ” imkanına kavuşur.

Öğrenci sayısının az olmasının doğal bir sonucu olarak, Ielts Kursu Kadıköy programlarında IELTS Kursu Kadıköy programını uygulayan eğitmenler de, öğrencilerle  rahat, rahat ilgilenmekte ve birebir iletişim kurarak iyi bir eğitim verebilmektedir.

IELTS KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Ielts Kursu Kadıköy programlarına katılan ve birebir özel kurs yada grup eğitimi alan öğrencilere ”  SENET “ uygulaması yoktur. 
  • Sınavda başarılı olmak için çok  sayıda akademik kelime bilmek çok önemlidir. Bu nedenle, Ielts Kursu Kadıköy programına katılan tüm öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelimelere ait alıştırmalar verilir ve bu alıştırmaların tümünün yapılması istenir. Bu aşamada, öğrenciler çok yakından izlenerek alıştırmaların yapılması sağlanır ve yapmayanlar uyarılır.
  • Ielts Kursu Kadıköy programlarının  uygulama aşamasında, kursa katılan öğrencilere sadece İngilizce bilgileri değil, yanı sıra sınavda öğrencinin işini çok kolaylaştıran ” sınav çözüm teknikleri ” hakkında da bilgiler verilerek sınavda ki kazanma şansı yükseltilir.
  •  Ielts Kursu Kadıköy programlarında görev alan ve eğitim veren eğitmenlerin tamamı, sınava hazırlık konusunda yılların deneyimine sahip uzman eğitmenlerdir.
  • Öğrenci, isterse yetersiz bulduğu tek bir bölüm için de IELTS Kursu Kadıköy öğretilerine katılarak eğitim alabilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment