Genel 

Ielts Özel Ders Atakent

IELTS ÖZEL DERS ATAKENT PROGRAMI

IELTS Özel Ders Atakent Programı İçeriği

1 – Ielts Özel Ders Atakent ( Birebir – Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Atakent( 4 Kişilik Gruplarla Yapılan Ielts Özel Ders )

1 – IELTS ÖZEL DERS ATAKENT ( BİREBİR  IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel Ders Atakent platformunda IELTS özel Ders Atakent öğretilerinde ki özel IELTS özel Ders Atakent ders programını birebir  almak üzere kayıt olan  aday öğrenciler, derslerin yapılacağı gün  ve saatleri kendi tayin eder. Böylece, özel yaşamında bir aksama olmasından  kurtulur,  hem hayatına devam eder hemde ihtiyacı olduğu dersi alır.

IELTS özel Ders Atakent departmanlarında IELTS özel Ders Atakent  için düzenlenen organizasyonlarda  verilen birebir  IELTS özel dersi alan aday öğrenciye kaç derslik bir IELTS özel Ders Atakent programı  uygulanacağı, adayın İngilizce seviyesine ve sınavda elde etmesi gereken puana göre değişir. Birebir IELTS özel Ders Atakent  eğitimi, ders alan öğrencinin kimliğine bağlı olarak onun anlama kapasitesine göre özel olarak organize edilir.Yani, verilen dersler  tamamen başarıya odaklı ve kişiye özgü bir sistemdir.

2 – IELTS ÖZEL DERS ATAKENT ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YAPILAN IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel Ders Atakent kampüslerinde IELTS özel Ders Atakent’e özgü yapılan çalışmalarda uygulamaya sokulan IELTS özel ders Atakent programlarında küçük gruplar oluşturmak için seçilen 4 rakamı, bilimsel araştırmalar sonucunda elde edilmiş, olumlu verilerin ışığında belirlenmiştir. Eğitimde aşağı yukarı birebir özel ders kalitesini yakalayabilmek için belirlenmiştir. Bu şekilde, IELTS özel Ders Atakent  eğitim birimlerinde seviyeleri bir birine çok denk olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda; birebir özel derse yakın bir kalitede ders vermek mümkün olur.

IELTS özel Ders Atakent eğitim faaliyetleri bünyesinde uygulamaya konan  IELTS özel Ders Atakent programlarında bu kaliteye ulaşabilmenin nedeni,  mevcut az olduğu için, öğrenciler hem istedikleri zaman soru sorabilir ve yanıt alabilirler hemde eğitmen mevcut az olduğu  için öğrencilerle çok daha iyi ilgilenebilir.

IELTS ÖZEL DERS için  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS özel Ders Atakent departmanlarında  tertip edilen IELTS özel Ders Atakent programlarında dersleri işleyen  eğitmenler eğitim konusunda deneyimli,uzman ve gerçek  hocalardır.
  • IELTS özel Ders Atakent seminerlerinde tertiplenen IELTS özel Ders Atakent programlarında öğrenciler şayet isterlerse sadece yetersiz veya eksik olan  bir yanları için, mesela sadece ” speaking ” dersi alabilir.
  • IELTS özel Ders Atakent etkinliklerinde organize edilmekte olan IELTS özel Ders Atakent programlarında  yer alan aday öğrencilere ”  SENET ” imzalama gibi bir işlem yapılmaz. IELTS özel Ders Atakent programlarında ödemeler taksitle ve öğrencinin uygun gördüğü zaman dilimlerinde tahsil edilir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment