Ielts Özel Ders Atakent

IELTS ÖZEL DERS ATAKENT PROGRAMI

IELTS Özel Ders Atakent Programı İçeriği

1 - Ielts Özel Ders Atakent ( Birebir - Ielts Özel Ders )
2 - Ielts Özel Ders Atakent( 4 Kişilik Gruplarla Yapılan Ielts Özel Ders )

1 - IELTS ÖZEL DERS ATAKENT ( BİREBİR  IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel Ders Atakent platformunda IELTS özel Ders Atakent öğretilerinde ki özel IELTS ders programını birebir  almak üzere kayıt olan  aday öğrenciler, derslerin yapılacağı gün  ve saatleri kendi tayin eder. Böylece, özel yaşamında bir aksama olmasından  kurtulur,  hem hayatına devam eder hemde ihtiyacı olduğu dersi alır.

IELTS özel Ders Atakent departmanlarında IELTS özel Ders Atakent  için düzenlenen organizasyonlarda  verilen birebir  IELTS özel dersi alan aday öğrenciye kaç derslik bir program uygulanacağı, adayın İngilizce seviyesine ve sınavda elde etmesi gereken puana göre değişir. Birebir IELTS özel ders eğitimi, ders alan öğrencinin kimliğine bağlı olarak onun anlama kapasitesine göre özel olarak organize edilir.Yani, verilen dersler  tamamen başarıya odaklı ve kişiye özgü bir sistemdir.

2 - IELTS ÖZEL DERS ATAKENT ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YAPILAN IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel Ders Atakent kampüslerinde IELTS özel Ders Atakent'e özgü yapılan çalışmalarda uygulamaya sokulan IELTS özel ders programlarında küçük gruplar oluşturmak için seçilen 4 rakamı, bilimsel araştırmalar sonucunda elde edilmiş, olumlu verilerin ışığında belirlenmiştir. Eğitimde aşağı yukarı birebir özel ders kalitesini yakalayabilmek için belirlenmiştir. Bu şekilde, seviyeleri bir birine çok denk olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda; birebir özel derse yakın bir kalitede ders vermek mümkün olur.

IELTS özel Ders Atakent eğitim faaliyetleri bünyesinde uygulamaya konan  IELTS özel Ders Atakent programlarında bu kaliteye ulaşabilmenin nedeni,  mevcut az olduğu için, öğrenciler hem istedikleri zaman soru sorabilir ve yanıt alabilirler hemde eğitmen mevcut az olduğu  için öğrencilerle çok daha iyi ilgilenebilir.

IELTS ÖZEL DERS için  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS özel Ders Atakent departmanlarında  tertip edilenIELTS özel Ders Atakent programlarında dersleri işleyen  eğitmenler eğitim konusunda deneyimli,uzman ve gerçek  hocalardır.
  • IELTS özel Ders Atakent seminerlerinde tertiplenen IELTS özel Ders Atakent programlarında öğrenciler şayet isterlerse sadece yetersiz veya eksik olan  bir yanları için, mesela sadece " speaking " dersi alabilir.
  • IELTS özel Ders Atakent sınıflarında düzenlenen  IELTS özel Ders Atakent programlarında sınava hazırlanan aday öğrencilere, tek amacı sınavda öğrencinin başarılı olmasını sağlayacak olan ve onları başarıya odaklayan " IELTS sınav çözüm teknikleri dersi " de verilir. Başarıya odaklanan öğrencinin sınav tekniklerinin de yardımı ile sınavı verme ihtimali büyük ölçüde artar.
  • Akademik sınavlarda, sınava girenlerin akademik kelime bilgisi ve bildiği kelimelerin sayısının az yada çok olması  başarılı olmasında ve başarısız olmasında çok  önemli rol oynar. Bu nedenle, IELTS özel Ders Atakent ile ilgili öğretilerde  öğrencilere uygulanan IELTS özel Ders Atakent programlarında eğitim alan aday öğrencilerin akademik kelime bilgilerini geliştirici ve sayısını arttırıcı özel alıştırmalarla öğrenciler desteklenir.
  • IELTS özel Ders Atakent etkinliklerinde organize edilmekte olan IELTS özel Ders Atakent programlarında ders programlarında yer alan aday öğrencilere "  SENET " imzalama gibi bir işlem yapılmaz. Ödemeler taksitle ve öğrencinin uygun gördüğü zaman dilimlerinde tahsil edilir.

NEDEN  BİREBİR ÖZEL DERS

  • Birebir özel programa dahil olmak ve ders almak, IELTS sınavından yüksek not almak isteyen aday öğrenciler için önerilir. Zira bire bir yada face to face denilen yüz yüze yapılan derslerde, sınava girecek olan aday öğrencinin istediği soruları sorabilmesi ve sorulan soruların nitelik ve niceliğine bağlı olarak hoca tarafından cevaplanması kesin bir sükunet ve odaklanma ortamına gerek doğurur ki bu tür bir ortam da ancak özel ders ile mümkün olabilir.
  • IELTS özel ders'in grup derslerine oranla daha pahalı olduğu düşünülse de gerçek hiçte sanıldığı gibi değildir. Çünkü, sınava hazırlanan öğrenci gereken bilgiye sahipse ve düzeyi sınav için yeterli ise çok sayıda ders almasına gerek yoktur.


SON SÖZ

  • Bu kadar yılın deneyimlerine dayanarak söylenebilir ki, sınavda % 100 başarılı olmak ve istenen  amaca ulaşmak için özel ders alarak  çalışmak, kalabalık gruplarla  ders almaktan çok daha faydalıdır.  Her şeyden öncesi sınavda başarılı olunacağına tam olarak inanmak ve çok iyi bir sınav öncesi hazırlık dönemi geçirmek gerekir. Elbette, burada , eğitim alınan hocanın çok iyi seçilmesi ve çalışılması istenen konuların savsaklanmadan çalışılması sınavda  başarıya giden yolun açılmasını sağlar.

 

No Comments Yet.

Leave a comment