Genel 

Ielts Özel Ders ile Ielts Sınavını Kazanın

IELTS ÖZEL DERS İLE IELTS SINAVINI KAZANIN KONUSU

Ielts Özel Ders İle Ielts Sınavını Kazanmanın Yolu

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders 

1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS): Ielts özel ders’in verildiği platformlarda Ielts özel dersi’ni birebir olarak alanlara, dersin işleneceği günleri ve saatleri ile ilgili olarak özel bir öncelik verilir ve öğrenci gündelik hayatını aksatmayacak bir şekilde özel ders alır. Bu şekilde, özel hayatını sürdürürken gereksinimi olan Ielts konusunda ki sorununu da çözmüş olur.

Ielts özel ders departmanında IELTS özel ders alan öğrencinin kaç ders alması gerektiğine ve başarılı olması için ne tür bir program yada kaç derslik bir program uygulanması gerektiğine, öğrencinin İngilizce seviyesine bakılarak ve sınavda almak zorunda olduğu score a göre karar verilir.

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 Kişilik Gruplarla  IELTS ÖZEL DERS): IELTS özel ders kategorisinde  birebir Ielts özel ders programına katılmak istemeyenler İngilizce bilgileri  bir birine çok yakın olan öğrencilerden kurulan gruplara katılarak Ielts dersi alabilir.

Grubu oluşturan öğrenci sayısının 4 kişi olması ve 4 öğrenci ile sınırlandırılması, kalabalık gruplarda pek mevcut olmayan bazı özelliklerin öğrenciler tarafından kullanılması amacı ile düzenlenmiştir.

Şayet grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişiyi geçerse, öğrenci pek soru sorma ve yanıt alma olanağı bulamaz. Oysa, bu 4 kişilik gruplarda bu olanak mevcuttur ve ayrıca eğitmen her öğrenci ile birebir rahatça iletişim kurabilir ve onlarla birebir ilgilenebilir. Bu durum öğrencileri olumlu bir biçimde etkiler ve daha iyi neticeler elde etmelerine yol açar.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  •  IELTS özel ders için yapılan organizasyonlarda Ielts özel ders almak üzere programda yer alan öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz. Ödemeler öğrenci tarafından belirlenen tarihlerde taksitler halinde ödenir.
  •  IELTS özel ders konusunda düzenlenen etkinliklerde IELTS sınavına hazırlanan öğrencilere, sınavın beyni sayılan ve başarılı olabilmek için çok bilinmesi gereken akademik kelimelerle ilgili özel hazırlanmış alıştırmalar verilerek bu alıştırmaların tümünün eksiksiz bir biçimde yapılması ve bitirilmesi istenir. Bu dönemde öğrenciler sıkı bir kontrole  alınır ve alıştırmaları yapmayanlar derhal ikaz edilir.
  •  IELTS özel ders ve gelişim aşamasında ki  IELTS özel ders programlarının uygulama safhasında, sadece İngilizce dersi değil yanında sınavda soruların kesinlikle doğru ve daha çabuk yanıtlanmasına destek veren ” Ielts sınav çözüm teknikleri eğitimi de ” verilerek öğrenciye % 100 yardımcı olunur.
  •  IELTS özel ders departmanlarında IELTS sınavına hazırlanan öğrenciler arzu ettikleri taktirde, kendilerinde yetersiz buldukları tek bir konu ile ilgili olarak da ders alabilir………….ÖĞRENCİLERE YARARLI ÖNERİLER : Ielts de başarılı olunmak isteniyorsa, kesinlikle özel ders alınmalı. Hele, yüksek bir score elde etmeniz istenmişse, özel ders almak bunu başarmanın en kısa ve en kolay yolu.Özel ders pahalı, ücret yüksek gibi söylentilere itibar etmeyin. Özel Ielts dersi alındığında, kalabalık gruplarla yapılan derslere oranla çok daha kısa sürede biter ve ödenen aşağı yukarı aynı olur. Pek büyük bir fark oluşmaz. 

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment