Ielts Özel Ders Merkezi

IELTS  ÖZEL DERS MERKEZİ PROGRAMLARI

Ielts  Özel Ders Merkezi Programlarının  İçeriği

1 –   Ielts Özel Ders Merkezi ( Bire bir Ielts  Özel Ders )
2 –  Ielts Özel Ders Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Ielts Özel Ders )

1 –  Ielts Özel Ders Merkezi ( Bire bir Ielts  Özel ders ) : IELTS özel ders merkezi konusunda IELTS özel ders merkezinin bulunduğu mekanda IELTS özel ders merkezindeki  IELTS özel ders merkezi için yapılan organizasyonlarda, biran önce sınava hazırlanmak ve IELTS sınavında kendilerinden istenen yüksek skorlara ulaşabilmek amacı ile  bire bir IELTS özel ders merkezinde ki  programlara katılan aday öğrenciler, bire bir ders aldıkları için, derslerin yapılacağı gün ve saatleri bizzat kendileri belirleme şansını yakalar. Bu şekilde aday öğrenci yaşamında her hangi bir değişikliğe gitmeksizin istediği gün ve saatlerde IELTS özel ders alarak bu konudaki gereksinimi giderir.  IELTS özel ders merkezinin kurulduğu kurumda IELTS özel ders merkezinde sınavın her dalında  , aday öğrencilere verilmesi gereken ders sayısı yani kaç ders alması gerektiği, adaylara uygulanan seviye sınavı sonuçlarına ve aday öğrencilerin  öğrenme amaçlarına göre düzenlenir ve belirlenir.

2 –   Ielts Özel Ders  Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Ielts Özel ders )  : IELTS özel ders merkezi ile ilgili olarak  IELTS özel ders merkezinin bulunduğu mekandaki  IELTS özel ders merkezinin  dershanesinde yer verilen IELTS özel ders merkezinde, IELTS konusunda yapılan  son araştırmalar 4 öğrenci  ile yapılan IELTS derslerinde  bireysel alınan derse     çok yakın sonuçlarda verim alındığı gözlemlendiğinden vede zaman zaman özellikle sınavın tüm özelliklerini ve karakterlerini bilmeyen daha önce bu sınava hiç girmemiş öğrenciler grup şeklinde ders programlarında yer almak istediklerinden IELTS özel ders merkezinde, özel ders grupları 4 kişiden oluşturulmuş ve  bire bir  özel ders nitelik ve kalitesinde dersler verilmektedir.

IELTS özel ders merkezinin bulunduğu kampüsteki IELTS özel ders merkezinde grup  özel ders programlarında, grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi gibi  çok az sayıda aday öğrenciden meydana geldiği için, her tür  derste,  hocalar aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilme olanağı bulmaktadır. Ayrıca, gruplar mevcut az ve küçük olduğunda, yapılan derslerde  aday öğrenciler, kalabalık gruplarla yapılan IELTS derslerinde  pek bulunmayan “ soru sorma “ olanağını bu küçük gruplarda bulabilmektedir.  IELTS özel ders merkezinde işte bu ve buna benzer avantajlar nedeni ile, grup şeklinde yapılan  özel ders programları , bireysel bir nitelik ve kalite kazanmakta ve bire bir özel ders eğitimine çok yakın sonuçlar alınabilmektedir.

Ielts Özel Ders Merkezi Olarak Neden Biz

  • IELTS özel ders merkezinde sınav hazırlıklarında IELTS özel ders programlarında yer alan öğrencilere kesinlikle "  SENET "  imzalatılmaz. Bu şekilde öğrencilerin elinden istedikleri anda veya beğenmedikleri zaman merkezi terk etme özgürlüğü alınmamış olur. Öğrenci, istediği taktirde haber vermek koşulu ile ödemelerini kendi belirlediği zamanlarda taksitle de yapabilir.
  • Uluslar arası bu tür akademik seviyede ki sınavlarda tüm sorun bilinmesi gereken akademik kelime sayısının az olması yada yeterli olması durumudur. IELTS sınavı  öncesi bu durumu çözen ve aşan öğrenci diğerlerine oranla daha şanslı olur. Çok sayıda kelime bilen bilmeyenlerin önüne geçer. Bunu bildiğimizden,  IELTS özel ders merkezinde öğrencilere akademik kelimelerle ilgili olarak özel hazırlanmış pratik çalışmaları içeren alıştırmalar verilir ve tamamının eksiksiz bir biçimde çözümü istenir. Bu şekilde, akademik kelime bilgisi  ve sayısı artan öğrenci sınavda başarılı olma ihtimalini % 100 arttırır.
  •  IELTS özel ders merkezinde ders programlarının uygulama aşamasında., öğrencilere onların tüm eksik ve yetersiz yanlarını toparlayan, düzelten vede seviyelerini yükselten özel hazırlanmış sorun çözer  IELTS özel ders programları uygulanır. Bununla da kalınmaz, beraberinde sınavda soruları daha rahat, hızlı ve en önemlisi doğru cevap vermelerine neden olan  " IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri " dersi de verilir.
  • Zaman, zaman öğrenci kendisinde sadece tek bir yanı için yetersizlik veya eksiklik hissedebilir. Bu durumda, IELTS özel ders merkezinde tek bir yanı için bile olsa öğrenci programa katılabilir ve bu yanı için birebir özel ders alabilir.

No Comments Yet.

Leave a comment