IELTS Özel Ders

Ielts özel dersIELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

IELTS Özel Ders Programı  İçeriği

1 - Ielts Özel Ders ( Birebir - Ielts Özel Ders )
2 - Ielts Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Yapılan Ielts Özel Ders )

 

Kendi kişisel öğretmeninizle birebir Ielts Özel Ders alın

IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS  Özel Ders programlarında IELTS sınavının belirli bir alanına odaklanmak istiyorsanız, IELTS Özel Ders programınıza uyması için belirli zamanlarda çalışın ya da bir hafta boyunca yoğun bir öğrenme dönemi geçirin, deneyimli bir öğretmen ile IELTS Özel Dersler size yardımcı olabilir. Hızlı bir şekilde hedef puanınıza ulaşın.

IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS  Özel ders programlarında öğretmeniniz tüm dikkatini yalnızca size adar ve yalnız sizin ile ilgilenir. Seçilen dil alanlarına odaklanabilir ve kendi hızınızda öğrenebilirsiniz. Bu, esnek saatlerde çalışanlar için iyi bir seçenektir, bu nedenle IELTS  Özel Ders programlarının  farklı zamanlarda düzenlenmesi gerekir. Biz çok makul bir maliyetle kaliteli Ielts Özel Ders sunuyoruz.

Neden Ielts Özel Dersi seçmelisiniz?

 • Esnek ve rahat bir öğrenme ortamı
 • IELTS sınavının odaklanmak istediğiniz   yönüne göre hazırlanmış dersler; okuma, yazma, konuşma veya dinleme
 • Kendi hızınızda öğrenin; sıkılmayacaksınız ya da sınıfta geride kalmayacaksınız!
 • Esnek bir zaman çizelgesi, kişisel Ielts Özel Ders programınıza göre dersler düzenlenebileceği anlamına gelir.
 • Bu Ielts Özel Ders sadece IELTS sınavına hazırlanmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda genel İngilizce ve gramerinizi de geliştirir.

1 - IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR  IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders alanında IELTS özel ders eğitim merkezinde bulunan IELTS özel ders platformunda ki IELTS özel ders sınıflarında  uygulanan birebir IELTS özel ders kapsamı içeriğinde, bu tür birebir IELTS özel ders programlarına daha çok IELTS sınavından yüksek bir not elde etmek zorunda olanlarla sınava çok az bir süre kaldığı için acelesi olanlar katılmak istedikleri zaman, onlara bu sınavda istedikleri her şeyi verebilecek özellik, bilgi, birikim ve tekniklerle yüklenmiş, biraz çalışmaları halinde istedikleri her hedefe ulaşabilecekleri tüm gerekli düzenlemeleri içeren, IELTS soruları üzerinde özel çalışmalar yaptırarak öğrencileri IELTS sınavına tam olarak hazırlayan, içerdiği en çağdaş öğretim teknikleri ile öğrenci üzerinde olumlu etkiler yaratarak onların IELTS öncesinde rahatlamasını sağlayan  IELTS özel ders programlarına rağbet eder.

 IELTS özel ders dalında IELTS özel ders dershanesinde yer alan IELTS özel ders kampüslerindeki  IELTS özel ders eğitimleri seminerlerinde, kapsam içinde bulunan  IELTS özel ders programını birebir  alan aday öğrenciler,derslerin yapılacağı gün  ve saatleri kendi seçer ve belirler. Böylece, özel hayatında yaşanması muhtemel  bir sıkışıklık yaşamaktan kurtulur hem yaşamını sürdürür hemde gereksinim duyduğu dersi  alır.

IELTS özel ders sahasında  IELTS özel ders temel derslerindeki IELTS özel ders departmanlarında yapılan IELTS özel ders etkinliklerinde, yer bulan ve gerçekleştirilen  IELTS özel ders programını  alan aday öğrenciye kaç ders uygulanacağı, adayın İngilizce seviyesine ve sınavda elde etmesi gereken puana göre değişir. Birebir IELTS özel ders eğitimi, ders alan öğrencinin kimliğine bağlı olarak onun anlama kapasitesine göre özel olarak organize edilir ve ayarlanır. Yani, IELTS özel ders  tamamen başarıya odaklı ve kişiye özgü bir sistemdir.

2 - IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YAPILAN IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders konusunda çok sık rastlanılan bir olay olarak zaman, zaman öğrenciler IELTS özel ders sınıflarımızdaki  IELTS özel ders programlarında, yer alarak birebir IELTS özel ders yerine grup derslerine katılmak ve ders almak isterler. Bu nedenle bu tür istekleri olan öğrenciler için özel hazırlanmış IELTS grup dersleri kaliteden ödün vermemek için mevcudu az olarak ama her şeye rağmen öğrencinin başarısını ve memnuniyetini baz alan, onların başarılı olabilmesi için tüm sınavın püf noktalarını ve IELTS çözüm tekniklerini içeren programlar en son sistem ve çağdaş yöntemlerle düzenlenir ve toplu yapılan bu derslerde verilen IELTS özel derslerinin etkisinden emin olmak ve iyi sonuçlar elde edebilmek adına  gruplar 4 öğrenciden oluşturulur.

 IELTS özel ders organizasyonlarında IELTS özel ders kategorisindeki IELTS özel ders ile ilgili yapılan düzenlemelerde,  öğrencilere toplu olarak uygulanan IELTS özel ders programlarında verilen IELTS dersleri kapsamında seçilen 4 rakamı rastlantı değildir. Verilmesi planlanan IELTS özel derslerde   aşağı yukarı birebir özel ders kalitesini yakalayabilmek için belirlenmiştir. Bu şekilde, seviyeleri bir birine çok yakın olan aday öğrencilerden  oluşturulan 4 kişilik gruplarda; birebir özel derse yakın bir kalitede  IELTS özel ders  vermek mümkün olur.

Bunun nedeni, mevcut az olduğu için, IELTS özel ders forumlarındaki IELTS özel ders  programlarında, öğrenciler hem istedikleri zaman soru sorabilir ve yanıt alabilirler hemde eğitmen kalabalık olmadığı için öğrencilerle çok daha iyi ilgilenebilir.

IELTS ÖZEL DERS için  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • IELTS özel ders organizasyonlarında kurulmuş IELTS özel ders kampüslerindeki  IELTS özel ders  eğitim departmanında verilen öğretilerde, öğrenciler için toplu veya birebir olarak uygulanan IELTS özel ders programlarında dersleri veren eğitmenler eğitim konusunda deneyimli,uzman, seçkin  ve gerçek  hocalardır.
 • Dileyen aday öğrenciler sadece yetersiz olan  bir yanları için, mesela sadece " reading " için IELTS özel ders  alabilir.
 • IELTS özel ders etkinliklerinde kurulan IELTS özel ders departmanlarındaki IELTS özel ders  eğitim bölümlerimizde  IELTS sınavına hazırlanan aday öğrencilere, tek amacı sınavda öğrencinin başarılı olmasını sağlayacak olan, başarı odaklı " IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  dersleri " de verilir. Bu şekilde aday öğrencinin başarılı olması kolaylaştırılır.
 • IELTS sınavlarında, sınava girenlerin akademik kelime bilgisi başarılı olmasında çok  önemli rol oynar. Bu nedenle, IELTS özel ders faaliyetleri içinde  ders  alan aday öğrencilerin akademik kelime bilgilerini geliştirici ve sayısını arttırıcı özel alıştırmalarla öğrenciler desteklenir.
 • IELTS özel ders alanındaki IELTS özel ders dershanemizde IELTS özel dersleri verilen öğretimlerde ve IELTS özel ders  programlarında, yer alan aday öğrencilere onları kuruma bağlayan ve her hangi bir durumda ayrılmalarına engel olan  "  SENET "  yapılmaz. Ödemeler taksitle ve öğrencinin uygun gördüğü zaman dilimlerinde tahsil edilir.

NEDEN  BİREBİR ÖZEL DERS

 • IELTS özel ders  özellikle, sınavdan yüksek not almak isteyen aday öğrenciler için önerilir. Zira bire bir yada face to face denilen yüz yüze yapılan derslerde,sınava girecek olan aday öğrencinin istediği soruları sorabilmesi ve sorulan soruların nitelik ve niceliğine bağlı olarak hoca tarafından yanıtlandırılması kesin bir sükunet ve odaklanma ister ki bu da ancak birebir derste  sağlanabilir.
 • IELTS özel dersin grup derslerine oranla daha pahalı olduğu düşünülse de gerçek hiçte sanıldığı gibi değildir. Çünkü, sınava hazırlanan öğrenci gereken bilgiye sahipse ve düzeyi sınav için yeterli ise çok sayıda ders almasına gerek yoktur.


SON SÖZ

 • Bu kadar yılın deneyimlerine dayanarak denebilir ki, sınavda % 100 başarılı olmak ve istenen  amaca ulaşmak için özel ders alarak IELTS için   çalışmak, grup dersi almaktan çok daha iyidir ve çok daha olumlu sonuçlar elde edilir.  Her şeyden öncesi sınavda başarılı olunacağına tam olarak inanmak ve çok iyi bir IELTS öncesi hazırlık dönemi geçirmek gerekir. Elbette, burada , IELTS özel ders  alınan hocanın çok iyi seçilmesi ve çalışılması istenen konuların boş verilmeden ve  savsaklanmadan çalışılması sınavda  başarıya giden yolun açılmasını sağlar.