Ielts Özel Ders Ataköy

IELTS ÖZEL DERS ATAKÖY PROGRAMI

Ielts Özel Ders Ataköy Programı İçeriği

1 - Ielts Özel Ders Ataköy ( Birebir Ielts Özel Ders)
2  - Ielts Özel Ders Ataköy ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders)

1 - Ielts Özel Ders Ataköy ( Birebir Ielts Özel Ders ): Ielts özel ders Ataköy departmanlarında şayet bir öğrenci bu Ielts özel ders Ataköy programını seçerek birebir özel ders almak isterse, kayıt yaptırdıktan sonra IELTS özel ders Ataköy programının hangi günlerde işlenmesi gerektiğine kendi karar verir.Böyle bir programın uygulanmasında ki amaç ve hedef , ders alanların günlük yaşamları ile birlikte rahatça ders almalarını sağlamaktır. Çünkü, öğrenci IELTS özel ders Ataköy programında günlük hayatına göre ders gün ve saatlerini kendi belirlediğinde hiç bir sıkıntı doğmadan ihtiyacı olan dersi sorunsuz alabilir.

Ielts özel ders Ataköy platformlarında kaç ders verildiğinde öğrenci başarılı olabilir şeklindeki bir sorunun cevabı, İngilizce seviyesine ve sınavda almak istediği skora bağlıdır , şeklinde olur.

Öğrenciye uygulanması gereken IELTS özel ders Ataköy programı hiç kuşkusuz yetersiz ve noksan  bilgileri giderici, toparlayıcı ve tamamlayıcı nitelik taşıyan ve " kişiye özel ve özgü " özellikleri olan bir türdedir.

2  - Ielts Özel Ders Ataköy ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders): IELTS özel ders Ataköy  etkinliklerinde IELTS özel ders almak için  baş vuran öğrenciler arasından İngilizce bilgi ve birikimi  denk olan 4 öğrenci seçilir ve seçilen bu öğrencilerle IELTS özel ders Ataköy seminerlerinde homojen gruplar kurularak küçük, küçük sınıflar açılır.

 IELTS özel ders Ataköy eğitim seminerlerinde sınıfların 4 öğrenciden kurulması ve mevcudu az olan bu gruplarda IELTS özel ders verilmesi 4 öğrenciden kurulan bu sınıfların ticari bir amaç taşımadığı ve bunun tamamen bilimsel amaçlı olduğu kanıtlanmış olur. Zira, dünyada en son yapılan araştırmalar sonucu ortaya şu veriler çıkmıştır. Eğitim amaçlı grupların şayet çok iyi sonuçlar elde edilmek isteniyorsa en fazla 4 kişiden kurulması gerekir. Bizde bu bilimsel verilere dayanarak grupları 4 öğrenciden kuruyoruz ve 4 öğrenci ile sabitliyoruz.

Öğrenci sayısı 4 olunca öğrenci, IELTS özel ders Ataköy seminerlerinde hem rahat, rahat anlamadığı yerlerle ilgili soru sorabiliyor hemde eğitmen her öğrenci ile birebir, ilgileniyor. Bunların sonuçları da sınav sonuçlarına olumlu bir biçimde yansıyor.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Biz  IELTS özel ders Ataköy için yapılan organizasyonlarda öğrencilerimize bağlayıcı bir karakteri olan borç " SENEDİ " yapmıyoruz. Hatta öğrenci haber vermek kaydı ile ödemelerini taksitle bile yapabilir.
     IELTS özel ders Ataköy ile ilgili eğitim düzenlemelerinde  IELTS sınavının en önemli unsurlarından biri sayılan  akademik kelime bilgisini arttırıcı özel önlemler alıyor ve uyguluyoruz. IELTS özel ders Ataköyde'ki bu uygulama için,  özel bir şekilde hazırlanmış kelime alıştırmaları ile öğrencilerin bildikleri akademik kelime sayısının genişlemesini ve gelişmesini sağlıyoruz.
  •  IELTS özel ders Ataköy programlarında, IELTS  sınavında öğrencilerin en büyük yardımcısı olan, soruların doğru ve hızlı cevaplanmasına imkan  sağlayan " IELTS sınav çözüm teknikleri " ile ilgili bilgi ve eğitim de vererek öğrencinin başarılı olabilmesi için tüm  varlığımızla onlara destek oluyoruz.
  •  IELTS özel ders Ataköy sınıflarında eğer öğrencisınavı için sadece bir tek modül hakkında ders almak isterse bu imkanı da veriyoruz.
  •  IELTS özel ders Ataköy için yapılan düzenlemeler bünyesinde  ki  IELTS özel ders Ataköy programlarında ders veren hocaların bilgi birikim ve deneyimleri tartışılmaz bir biçimde çok yüksektir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Mutlaka bu işi çok iyi bilen  uzman bir hocadan ders alınmalı. Özellikle sınav için zamanı az olan ve yüksek bir score elde etmek zorunda olanların  bu yola baş vurmaları kendi çıkarları açısından gereklidir.
  • IELTS özel ders alınsa bile mutlaka özellikle de akademik kelimeler konusunda kişisel çalışmalarla seviye yükselmesi için destek sağlanmalı.
  • Sınavın en zor yanı olan okuma bölümlerini çözümlemek ve başarılı olmak için, çok sayıda akademik kelime bilmek olağan üstü fayda sağlar. Bunu sağlamanın diğer bir yolu da akademik dergi, kitap, makale okumaktır.

No Comments Yet.

Leave a comment