IELTS Özel Kurs

IELTS ÖZEL KURS PROGRAM İÇERİĞİ

İSTANBUL IELTS ÖZEL KURS PROGRAMI

1 - IELTS Özel Kurs ( Birebir IELTS Özel Kurs )
2 - IELTS Özel Kurs ( 4 Kişilik Gruplarla IELTS Özel Kurs )

İstanbul Ielts özel kurs programı herkese açık herkes için geçerli. Ielts sınavında başarıda son söz bizim. Bizimle Ielts Sınavı daha kolay. Ielts sınavında nasıl başarılı olunacağının sihirli anahtarı bizde.

IELTS

1 - IELTS ÖZEL KURS ( BİREBİR IELTS ÖZEL KURS ): Birebir IELTS özel kurs almak daha çok, IELTS sınavından yüksek bir başarı elde etmek isteyenler için geçerli olan en akılcı seçimdir. Bu şekilde amaca ulaşmak daha kolaylaşır. Bu programlarda, adaylara uygulanması gereken ders sayısı, adayın sınavda IELTS sınavında ne derecede başarılı olmak istediğine ve içinde bulunduğu İngilizce seviyesine bağlıdır. Ayrıca. bu stilde eğitim almak isteyen adaylar için, eğitim programının uygulama gün ve saatleri, kendi isteklerine göre düzenlenir ve aday öğrenci istediği gün ve saati seçebilir. Böylece, adayın yaşamak zorunda olduğu günlük yaşamına müdahale etmeden eğitim verilir. Bu yolla , adayın günlük  yaşamında bir sıkıntı yaşanmaksızın, ihtiyacı olan eğitim kendisine sunulur.

2 - IELTS ÖZEL KURS ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS ÖZEL KURS ): İngilizce seviyeleri birbirine çok yakın yada denk olan 4 kişiden kurulu gruplara katılarak, eğitim almak olası. Bu gruplarda eğitimin kalitesinden taviz vermemek adına 4 kişiden daha fazla aday öğrencinin IELTS eğitimi alması mümkün değildir. Bundan  amaç, grup şeklinde yapılan Ielts eğitimlerinde de birebir özel ders kalitesine ulaşmak ve o kalitede eğitim vermektir.

IELTS Özel KursIELTS ÖZEL KURS PROGRAMI İÇİN NEDEN BİZ

  • Her tür IELTS özel kurs programında eğitim veren Ielts hocaları, konularında çok deneyimli ve gerçekten öğretmesini bilen usta öğreticilerdir.
  • Ielts sınavı hazırlık kurs programında, eğitim sürecinde, aday öğrencilere, sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarına  katkı sağlayacak, Ielts sınav teknikleri eğitimi" de verilir.
  • Aday öğrencilere diğer kurum ve kuruluşlarda uygulanan "  SENET "  uygulaması bizde yoktur. demeler, sözel anlaşmalarla ve aday öğrencinin isteğine uygun bir biçimde düzenlenir.
  • IELTS Sınavında başarılı olmada en önemli etkenlerden bir tanesi, çok sayıda akademik kelime bilgisine sahip olmaktır.Bu gerçeği bilen olarak, aday öğrencilerim,ize  Ielts sınavı için özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilere, onların bu konuda gelişmeleri ve bu yanlarını güçlendirmeleri sağlanır.

No Comments Yet.

Leave a comment