Genel 

Ielts Sınavı

Ielts Sınavı Dersleri Program İçeriği

Ielts Sınavı Dersleri Hakkında

1 – Ielts Sınavı Dersleri ( Birebir Özel Ielts Sınavı Dersleri )
2 – Ielts Sınavı Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Sınavı Dersleri )

1 – IELTS SINAVI DERSLERİ ( BİREBİR ÖZEL IELTS SINAVI DERSLERİ ):IELTS sınavı eğitim birimlerimizdeki ELTS sınavı dersleri konusunda  yapılan etkinlikler kapsamında birebir IELTS sınavı özel ders almak amacı ile, IELTS sınavı ders programına katılan öğrenci, direk olarak IELTS sınavı dersleri programının uygulanacağı zamanı kendi belirler ve  IELTS sınavı programı öğrencinin seçtiği gün ve saatlerde yapılır.

IELTS sınavı eğitim birimlerimizdeki  IELTS sınavı dersleri içinde verilen seminerlerde  IELTS sınavı ders faaliyetleri içinde verilen birebir IELTS sınavı dersleri şeklinde ki bir etkinlikte yer alan öğrenci bu tür bir  IELTS sınavı programına katıldığında, özel yaşamında her hangi bir değişişiklik yapma gereği duymaz. Alacağı IELTS sınavı için dersler yüzünden yaşamı  aksamaz . Yaşamına göre alacağı IELTS sınavı derslerinin  akışını düzenler ve sıkıntı yaşamaz.

 IELTS sınavı dersleri çalışmaları boyunca  IELTS sınavı ders  düzenlemelerine ait içeriklerde  kaç ders verilmesi yani diğer bir ifade ile kaç derslik bir  IELTS sınavı  programı uygulanacağı, öğrencinin İngilizce seviyesine göre belirlenir ve tamamen ” kişiye özgü IELTS sınavı ders  programı ” uygulamaya konur.

2 -IELTS SINAVI DERSLERİ ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS SINAVI DERSLERİ ):  IELTS sınavı dersleri kapsamında icra edilen IELTS sınavı ders sürecinde İngilizce seviyelerine bakılarak seçilen seviyeleri olabildiğince bir birine yakın 4 öğrenciden gruplarda yer alarak IELTS  sınavına hazırlanılabilir.

 IELTS sınavı dersleri için tatbik edilen geliştirici organizasyonlarda  bu gruplar bilerek ve bilimsel amaçlarla ve bilimin verileri doğrultusunda 4 kişiden oluşturulur. Çünkü, IELTS sınavı merkezimizde bu şekilde sayıca az olan gruplarda gerçekleştirilen IELTS sınavı derslerinden çok olumlu sonuçlar elde edilebilmektedir. 

IELTS sınavı eğitim birimlerimizdeki  IELTS sınavı dersleri ve eğitimleri kapsamında organize edilen IELTS sınavı derslerinde, öğrenci sayısı az olduğu için, kalabalık gruplarla yapılan IELTS sınavı derslerinde öğrencilerin yapamadığı ” soru sorma ve yanıt alma işlevi ” bu gruplarda kolaylıkla yapılabilir. Öğrenci IELTS sınavı hazırlık programlarında rahatça anlamadığı bir konu hakkında soru sorabilir.

Ayrıca, IELTS sınavı hazırlık programlarında sayı azlığından ötürü dersleri veren IELTS sınavı eğitmeni de rahat davranır. Bire bir öğrencilerle iletişim kurabilir. IELTS sınav programın uygulama aşamalarında, öğrencilerle teker, teker ilgilenebilir aynı birebir özel IELTS sınavı derslerinde olduğu gibi.

IELTS SINAVI DERSLERİ için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Çünkü,  IELTS sınavı dersleri  için yapılan özel düzenlemelerde ki   IELTS sınavı dersleri içeriğinde, biz hiç bir öğrenciye ayrımsız olarak ”  SENET “  yapmayız. 

Diğer Yazılar

Leave a Comment