Ielts Sınavı Dosyası

Ielts Sınavı Dosyası Programı

Ielts Sınavı Dosyası Programı İçeriği

1 – IELTS Sınavı Dosyası ( Birebir Özel   IELTS Dersi )
2 –  IELTS Sınavı Dosyası ( 4 Kişilik Gruplarla  IELTS Dersi )

1 –IELTS Sınavı Dosyası ( Birebir Özel IELTS  Dersi ):  IELTS   Sınavı Dosyası  diye adlandırılan eğitim merkezimizdeki  IELTS  Sınavı Dosyası adına açılan kampüslerde IELTS Sınavına hazırlık için birebir özel IELTS dersi almak isteyen öğrencilere en son yenilikleri içeren ve özellikle birebir IELTS dersi için hazırlanan  IELTS  Sınavı Dosyası programları ile IELTS   Sınavı Dosyası  diye adlandırılan eğitim merkezimizde kaliteli   IELTS dersleri verilir.

IELTS   Sınavı Dosyası  diye adlandırılan temel birimlerimizdeki  IELTS  Sınavı Dosyası adına açılan ünitelerde  IELTS Sınavına hazırlık için birebir özel IELTS  dersi almaya karar veren öğrencilere tatbik edilen IELTS   Sınavı Dosyası    programları  öğrencinin seviyesi  ile birebir örtüşür.

2 – IELTS  Sınavı Dosyası ( 4 Kişilik Gruplarla  IELTS  Dersi ):  IELTS  Sınavı Dosyası isimli eğitim merkezimizin 4 öğrenciden oluşturulan gruplar için özel olarak hazırladığı gruplara toplu IELTS dersleri verilir.  IELTS  Sınavı Dosyası merkezinde düzenlenen, organize edilen ve öğrencilere uygulanan  IELTS  Sınavı Dosyası programları ile toplu halde IELTS   Sınavı Dosyası  öğretileriyle ders almak IELTS sınavında başarılı olmanın garantisidir.

 IELTS  Sınavı Dosyası isimli etkinliklerin kapsamında  4 öğrenciden oluşturulan gruplar için özel olarak hazırladığı, gruplara toplu IELTS dersleri programları ile verilir. Bu programlar, hazırlanış itibarı ile toplu ders alan öğrencilerin kişilik ve bilgilerine   teker teker dokunan ve onlara bireysel ders alırmış duygusunu veren bir özelliğe sahiptir. Bunun böyle olması tamamen IELTS   Sınavı Dosyası  diye adlandırılan eğitim merkezimizdeki  IELTS   Sınavı Dosyası  programlarını hazırlayan IELTS eğitmenlerinin uzmanlığından ötürüdür.

NEDEN BİZİ SEÇMEK ZORUNDASINIZ

  • IELTS  Sınavı Dosyası isimli  organizasyonlar  kapsamında aday  öğrencilere tatbik edilen IELTS   Sınavı Dosyası  programlarına dahil olarak IELTS   Sınavı Dosyası  diye adlandırılan eğitim merkezimizde ders almak isteyen öğrencilerin hiç birine  SENET yapılmaz.
  • IELTS  Sınavı Dosyası adı altında aday öğrencilere uyguladığımız IELTS programlarında öğrencilere sınavda başarılı olabilmeleri için  çok gerekli olan akademik kelimeler ile ilgili çalışmalar verilir. IELTS   Sınavı Dosyası  diye adlandırılan eğitim merkezimizdeki bu çalışmalar alıştırmalar şeklinde olur
  • Tüm bunların beraberinde IELTS   Sınavı Dosyası  diye adlandırılan eğitim merkezimizdeki  eğitim aşamasında aday öğrencilere sınavda sorulan soru   skor tiplerinin çözüm teknikleri de verilir. Teknikleri öğrenen öğrencinin sınavda başarılı olması yada yüksek  puan elde etmesi tesadüflere bağlı olmaktan çıkar:
  • IELTS   Sınavı Dosyası diye adlandırılan eğitim merkezimizdeki  IELTS   Sınavı Dosyası  programlarında görev alan ve eğitim veren IELTS eğitmenlerinin tümü  öğretmeyi iyi bilen kişilerdir.