Genel 

Ielts Sınavı Hazırlık


Ielts Sınavı Hazırlık Programı

Ielts Sınavı Hazırlık Programı İçeriği 

 1  –  Ielts Sınavı Hazırlık ( Ielts Sınavı için birebir   Ielts Sınavı Hazırlık )
2 –  Ielts Sınavı Hazırlık ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık  )

1 –  Ielts Sınavı Hazırlık ( Bireysel – Özel Ielts Sınavı Hazırlık ) : Bireysel  IELTS  Sınavı Hazırlık programlarının uygulama aşamasında , bu IELTS  Sınavı Hazırlık programına katılmak isteyen ielts adayının seviyesi program için uygulanacak ders sayısını bire bir etkiler . IELTS  Sınavı Hazırlık programlarının sonucunda başarılı olmak isteyen adayların seviyeleri en az upper-intermediate olmalıdır. Upper-intermediate başlangıcı değil upper-intermediate seviyesi tamamlanmış olmalıdır. Ancak bu koşulda istenilen 6,5 yada daha yüksek benzeri skorlara ulaşmak mümkündür. Bu seviyenin altındakilerin de bu tür yüksek skorlara ulaşması olasıdır ama uygulanan IELTS  Sınavı Hazırlık programlarındaki ders sayısı bu durumlarda artma gösterir.

1 –  Ielts Sınavı Hazırlık ( 4 kişilik gruplarla – Özel Ielts Sınavı Hazırlık ) : Grup şeklinde alınan IELTS  Sınavı Hazırlık ders sayılarında bireysel ders alanlara göre bir artış olur. Birebir 30 ders de bitebilecek bir IELTS  Sınavı Hazırlık programı grup içine dahil olarak alındığında ancak 40-45 derste biter . Grup derslerine katılan ielts adaylarının seviyelerini mümkün olduğu kadar eşit olmasına , mümkün değilse en azından bir birine çok yakın olmasına özel olarak dikkat edilir. Böylece IELTS  Sınavı Hazırlık için açılan eğitim merkezindeki IELTS  Sınavı Hazırlık programına katılanlar arasında seviye farklılığından doğabilecek sakıncalar en aza indirilir vede gruplar dört kişi ile sınırlandırılarak derslerin bireysel özel ders kalite ve niteliğinde yada ona yakın olmasına çalışılır.

NEDEN BİZ

A.  IELTS  Sınavı Hazırlık programları kesinlikle konularında uzman sınav  hocaları tarafından uygulanır.
B. IELTS  Sınavı Hazırlık programlarının uygulama aşamalarında adaylar  sınav teknikleri ve  sınav taktikleri konusunda eğitilerek sınavın kolaylaşması sağlanır. 

Diğer Yazılar

Leave a Comment