Ielts Sınavı Hazırlık Kursu

Ielts Sınavı Hazırlık Kursu Programı

Ielts Sınavı Hazırlık Kursu İçeriği

Ielts Sınavı Hazırlık Kursu1  –  Ielts Sınavı Hazırlık Kursu ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ielts Sınavı Hazırlık Kursu )
2 –  Ielts Sınavı Hazırlık Kursu ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Sınavı Hazırlık Kursu )

1  –  Ielts Sınavı Hazırlık Kursu ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ielts Sınavı Hazırlık Kursu) : IELTS sınavı hazırlık kursu konusunda hizmet veren ünitelerimizdeki IELTS sınavı hazırlık kursunda hazırlanan ve IELTS sınavı hazırlık kursu departmanlarında uygulanan birebir özel IELTS sınavı hazırlık kursu  faaliyetlerinde,  IELTS sınavı’na katılmak isteyen tüm adayların sınavda kesinlikle  başarılı olabilmeleri amacı güdülerek özel  tekniklerle hazırlanan bu IELTS sınavı hazırlık kursuna  bireysel olarak katılarak bire bir IELTS hazırlık kursu almak istemeleri halinde IELTS sınavı hazırlık kursunun uygulama gün ve saatlerini kendileri belirler.

2 – Ielts Sınavı hazırlık Kursu ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Sınavı  Hazırlık Kursu ) : IELTS sınavı hazırlık kursu kampüslerinde düzenlenen ve IELTS sınavı hazırlık kursu  etkinlikleri çerçevesinde uygulanan birebir özel IELTS sınavı hazırlık kursu  uygulamaları içerisinde yer bulan  özel IELTS sınavı hazırlık kursu almayı pahalı bulan ve toplu ders almayı tercih edenler, IELTS sınavı hazırlık kursu programlarında aradıklarını bulamayarak bu küçük grupların nimetlerinden faydalanmak isteyenler için kalabalık gruplarda var olan bazı sakıncalar Ielts Sınavı Hazırlık Kursunun  dışına taşınarak arzu edilen sonuçlara ulaşılır.


Ielts Sınavı Hazırlık Kursu Hakkında Genel Bilgi

 • IELTS sonuçları 13 gün içinde duyurulur.
 • Adaylar 1 ile  9 arası değerlendirilir
 • Adaylara IELTS sınavının tüm sonucu haricinde ayrıca her bölüm için aldıkları ” score ” da açıklanır.
 • IELTS sınavından alınan Genel Not, Dinleme veya Okuma modüllerinden alınan notlar buçuklu rakamlar şeklinde de olabilir. Ancak, Yazma ve Konuşma modülleri sadece tam rakamlar ile değerlendirilir.
 • Geçme veya kalma diye bir kavram yoktur.
 • Sonuçların geçerlilik süresi  2 yıldır.

Bu IELTS sınavı hazırlık kursu programı neden size uygundur :

 • İngilizce bilginiz geliştirmek yada kullanılır hale getirmek ve uluslararası geçerliliği olan bir dil belgesi elde etmek,
  İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya veya Yeni Zelendada gibi ülkelerde bir üniversitede eğitim almak ,
  IELTS skorunu dil yeterliliği olarak kabul eden bir ülkede çalışma vizesi almak için müracaatta bulunmak,
  CV’nizi geliştirmek ve gelecekteki profesyonel iş yaşamınızda şansınızı daha da genişletmek ve  çoğaltmak,
  Elde edeceğiniz  IELTS başarı  belgesi ile tüm kapıları açmak, gibi düşüncelere sahipseniz IELTS sınavı hazırlık kursu departmanlarında yapılan bu IELTS sınavı hazırlık kursu   size göredir. 

  Sınava Katılma Koşulları Nedir?
  IELTS sınavına katılmak için özel  koşul yoktur. Yurt dışında eğitim almak veya kariyer yapmak isteyenler bu sınava katılabilir.

Leave a Comment