Genel 

Ielts Sınavı Hazırlık Sistemi

Ielts Sınavı Hazırlık Sistemi Var mı?

Ielts Sınavı Hazırlık Sistemi Konusu

1  –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Hazırlık Sistemi)
2 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık Sistemi)

Sistemsiz Ielts Çalışması Ölmeye mahkumdur.

1  –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Hazırlık Sistemi) : IELTS Sınavı  Hazırlık Sisteminin,  birebir özel ders bölümünde ielts eğitimi alan aday öğrenciler IELTS Sınavı  Hazırlık Sisteminin uygulanacağı gün ve saatleri kendileri belirleyerek günlük yaşamında bir değişiklik yaşamadan eğitim alma şansını bulur. Bu birebir IELTS Sınavı  Hazırlık Sistemi ile  eğitimi alanlara verilen özel bir fırsattır. Birebir IELTS Sınavı  Hazırlık Sisteminde yer alan aday öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği yapılan seviye sınav sonuçlarına ve de  aday öğrencinin sınavda elde etmek istediği yada zorunlu olduğu ” score ” a göre tayin edilir.
Avantaj 1 : Birebir sınav hazırlık sisteminde yer  alan aday öğrenciler sadece eksik yada yeterli bulmadıkları ” bir bölüm için “ bile eğitim alabilirler.
Avantaj 2 : Bu programda yer alan öğrencilere, tamamen öğrencinin eksik ve yetersiz bilgilerini giderici, onarıcı ve seviye yükseltici ” kişiye özel ve özgü ” bir program tüm ayrıntı, incelik ve özellikleri ile uygulanır.

2 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık Sistemi) : 4 kişiden oluşturulan gruplara katılarak IELTS Sınavı  Hazırlık Sistemine dahil olabilir ve birebir özel ders kalitesinde ve aynı özelliklerde eğitim alabilirsiniz. Birebir özel ders kalitesine ulaşmak ve aynı özellikleri taşıyan eğitim olabilmesi için grupları oluşturan aday öğrenci sayısı 4 kişi ile kısıtlandırılmıştır. Gruplar 4 kişi gibi az sayıda öğrenciden oluşturulunca eğitim alan aday öğrenciler 2 avantaja sahip olur.
Avantaj 1 : Aday öğrenciler eğitim sürecinde sınıf sayısı az kişiden oluşturulduğundan rahatlıkla anlamadıkları bir konu olduğunda soru sorabilirler.
Avantaj 2 : Eğitim veren eğitmenler sınıf sayısı az olduğundan her bir öğrenci ile teker, teker aynı birebir eğitimlerde olduğu gibi ilgilenebilirler.

Diğer Yazılar

Leave a Comment