Genel 

Ielts Sınavı Hazırlık

Ielts Sınavı Hazırlık Programı

Ielts Sınavı Hazırlık Program İçeriği

1  – Ielts Sınavı Hazırlık ( Ielts Sınavı Hazırlık için birebir Ielts Sınavı Hazırlık 
2 –  Ielts Sınavı Hazırlık ( Ielts Sınavı Hazırlık için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık)

1  –  Ielts Sınavı Hazırlık ( Ielts Sınavı Hazırlık için birebir Ielts Sınavı Hazırlık) :  IELTS Sınavı Hazırlık programı için  en etkin önlemlerin alındığı, en çağdaş yöntem ve sistemlerin kullanıldığı, içinde sınav sonuçlarını birebir en olumlu yönde etkileyen teknik bilgi ve sistemlerin kullanıldığı özel hazırlanmış IELTS Sınavı Hazırlık programları ile  öğrencinin her istediği amaç ve hedefini gerçekleştirebilecek kalite ve özellikte programların uygulandığı bire bir özel ders almak üzere katılan aday öğrenciler, bire bir özel ders almanın karşılığı olarak IELTS Sınavı Hazırlık programının uygulama gün ve saatlerini belirleme imtiyazı kazanır. Bu imtiyazı kazanan aday öğrenci, böylece günlük yaşamında bir değişikliğe gitmeksizin ihtiyaç duyduğu  eğitimi sorunsuz alır. Bire bir özel  IELTS Sınavı Hazırlık eğitimi almak isteyen aday öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği yapılan seviye sınavından elde edilen sonuçlara ve adayın almak istediği ” score ” bağlı olarak belirlenir.

2 –  Ielts Sınavı Hazırlık ( Ielts Sınavı Hazırlık için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık) : Kalabalık grupların gürültü patırtısından ve kargaşasından uzak, herkesin rahatça eğitim alabileceği ve en yeni yöntemlerin, bilgi ve tekniğin kullanıldığı en son sistemlerle sadece küçük gruplara uygulanabilecek tarzda  hazırlanmış IELTS Sınavı Hazırlık programları ile yapılan eğitimlere katılabilir ve yıllardır kafanızda olan hayal ve amacınıza ulaşabilirsiniz. Bu hayallerinizin gerçekleşmesi için İngilizce seviyeleri bir birine denk olan 4 kişilik  homojen gruplara katılarak, bire bir özel ders kalitesi ve özelliğinde eğitim alabilirsiniz. Grupların bu kaliteye ulaşabilmesi için IELTS Sınavı Hazırlık programında 4 kişiden oluşturulmuştur Bu şekilde, aday öğrenciler, kalabalık gruplarda var olayan soru sorma özgürlüğüne kavuşur ve eğitmenler grubu oluşturan aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

  •  IELTS Sınavı Hazırlık programlarında eğitim veren hocalar,  bu eğitim konusunda yılların deneyimine sahip , uzmanlık düzeyine ulaşmış gerçek, seçkin, saygın ve akademik kariyeri olan hocalarıdır.
  •  IELTS Sınavı Hazırlık programlarında  çok zorunlu bir durum var olmadıkça genel İngilizce dersleri verilmez daha çok ” sınav teknikleri ve sınav taktikleri ağırlıklı eğitim ” verilerek, sınava girecek olan aday öğrencilere soruları daha hızı ve doğru yanıtlamasına katkı sağlanır.
  •  IELTS Sınavı Hazırlık programı için katılan aday öğrencilere onları eğitim aldıkları bu  IELTS Sınavı Hazırlık programına zorla bağlayan ve istedikleri taktirde ayrılmaları için bir engel oluşturan  ” senet “ yapılmaz ve ödemeler öğrenciler tarafından uygun taksitlerle gerçekleştirilir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment