Ielts Sınavı Kursları 

Ielts Sınavı Kursları

Ielts Sınavı Kursları için Özel Programlar

Ielts Sınavı Kursları Programı

1  –  Ielts Sınavı Kursları ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Kursları )
2  –  Ielts Sınavı Kursları ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Kursları)

 Özel programlarla ielts sınavında başarıyı yakalayın.

1  –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Kursları ) : Ielts sınavı kurslarına birebir özel IELTS sınavı kursu almak üzere baş vuran ve eğitime başlayan öğrenciler kursların uygulama gün ve saatlerini kendileri belirler. Bu şekilde aday öğrenci sürdürdüğü günlük yaşamında bir değişiklik yapmadan istediği ve ihtiyacı olan özel IELTS sınavı kursunu alır. Birebir özel IELTS sınav kursu alan aday öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği adayın bulunduğu İngilizce seviyesine ve sınavda elde etmek istediği ” score ” a göre ayarlanır ve kendisine kesinlikle eksik ve yetersiz İngilizce bilgileri toparlayan, onaran ve seviyesini yükselten ” kişiye özel ve özgü ” bir Ielts sınavı kursları programı tüm incelikleri, özellikleri ve ayrıntıları içerecek bir şekilde uygulanır.

2  –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Kursları) : 4 kişiden oluşan gruplarda birebir özel IELTS sınav kursu kalitesinde  hazırlık eğitimi alabilirsiniz. Eğitimin birebir özel IELTS sınav kursu kalitesinde olabilmesi amacı ile grupları oluşturan aday öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu sınırlama sonucu, Ielts sınavı kurslarında aday öğrenciler kalabalık gruplarda pek var olmayan anlamadığı bir konu hakkında soru sorabilme imkanı bulur ve de ayrıca, eğitimi veren hoca her öğrenci ile karşılıklı birebir ilgilenebilir.

IELTS SINAVI KURSLARI İÇİN NEDEN BİZ

  • IELTS sınavı hazırlık kursu programlarında, aday öğrenciye sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamasına çok yarayacak sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi de verilir.
  • Akademik kelimeler konusunda aday öğrencileri geliştirici ve kelime bilgilerini arttırıcı özel önlemler alınır. Bunun için,  IELTS sınavı kurslarında daha önceden hazırlanmış alıştırmalar öğrencilere verilir ve tümünün yapılması ve çözülmesi istenir. Bu alıştırmaların yapılması ile, kelime dağarcığı gelişen ve genişleyen öğrenci sınavda daha başarılı olur.
  • IELTS sınavı kurslarında  aday öğrencilere IELTS eğitimi için senet yapılmaz. Ödemeler, öğrencinin de onayı alınarak takvime bağlanır ve taksitle alınır.

 

 

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment