Genel 

Ielts Sınavı Kursu

Ielts Sınavı Kursu Programı

Ielts Sınavı Kursu Program İçeriği

 1  –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Dersi )

International English Language Testing System ( IELTS SINAVI ) milletler arası herkes tarafından bilinen  bir yeterlilik imtihanıdır ve İngiltere, İrlanda; Avustralya ve Yeni Zelenda’daki üniversitelere  de eğitim almak isteyenler için  bir giriş şartıdır. Bu imtihan aynı vakit de, birçok devlet tarafından ülkelerinde çalışmak isteyen yabancı işçiler açısından bir çalışma vizesi dil yeterlilik belgesi olarak kullanılır.

Ielts Akademik Eğitimdeki IELTS Sınavı kursu eğitim merkezimizdeki  IELTS Sınavı kursuna kayıt yaptırdığınızda , sizi bu imtihanda başarılı olmanız amacı ile lüzumlu olan  beceri, teknik ve cesaret ile donatacağız. IELTS Sınavı kursu programları ve kişiselleştirilmiş Yapısal Çalışma size IELTS SINAVI  başarınıza büyük bir katkı sağlayacaktır.

IELTS Sınavı Academic ve General Training olmak üzere iki bölümden oluşan  seçeneklere sahiptir. Sınavı’n General Training bölümü  umumiyetle  yabancı bir ülkeye göçmen statüsünde gitmek isteyenler için geçerlidir, Academic modül ise eğitim alanında yabancı bir ülkede master yada doktora yapmak isteyenler için tercih edilen ielts sınav sonuç belgesidir . IELTS imtihanını hangi modülde almanız gerektiğini, kesinlikle ihmal etmeksizin sizden bu imtihanı almanızı isteyen kuruma sorarak emin olunuz.

Okuduğunu kavrama ( reading comprehension) , dinleme listening comprehension ) , konuşma ( speaking ) ve yazma ( writing )  bölümlerinden oluşan IELTS imtihanı kapsamlı bir hazırlanma sürecini gerektirmektedir. Ielts sınavı kursu‘nun gayesi IELTS imtihanında ölçümlenen dört bölüme hazırlanmanızı sağlayacak alt yapıyı meydana getirmek  ve IELTS Sınavı  sorularını yanıtlamada  yararlı olacak becerileri kazandırmaktır . Ielts Sınavı Kursu programı süresince adaylara  tavsiyeler ve  imtihana girdiklerinde ve soruları yanıtlarken  yapmaları ve yapmamaları gerekenler hakkında bilgiler  verilecektir.

Ielts Sınavı Kursu

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment