Ielts Sınavı Kursu

IELTS SINAVI KURSU PROGRAMLARI

Ielts Sınavı Kursu Program İçeriği

1 - Ielts Sınavı Kursu ( Birebir Özel Ielts Sınavı Kursu )
2 - Ielts Sınavı Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Sınavı Kursu )

1 - Ielts Sınavı Kursu ( Birebir Özel Ielts Sınavı Kursu ): IELTS sınavı  kursunun yapıldığı merkezdeki IELTS sınavı  kursu platformunda  düzenlenmiş IELTS sınavı  kursu öğretilerinde, düzenlenmiş birebir özel IELTS sınavı  kursu almak amacı ile  baş vuru yapan ve kayıt olanlar, programın işleneceği ve uygulanacağı tarihler konusunda söz sahibi olur ve ilk seçim onlara aittir.

 IELTS sınavı  kursu departmanlarında IELTS sınavı  kursu özel eğitim bölümlerimizde, ayarlanmış IELTS sınavı  kursu programlarında bu türlü bir yöntemle hareket edilmesinin nedeni, öğrencilerin bazı yakınmaların önüne geçmek ve kurs almaktan ötürü karşılaştıkları zorlukları azaltmak içindir. Bazı günlerin özel yaşamlarında bazı günlerle çakışması ve IELTS sınavı kursu programına olan ilginin ve devamlılığın sağlanması açısından alınmış öğrenci lehine bir karar ve yapılan bir düzenleme.

Böylece öğrenci, özel ve günlük yaşamına uygun bir biçimde  IELTS sınavı  kursu etkinlikleri için IELTS sınavı  kurs programı düzenler. IELTS sınavı  kursu  ile ilgili organizasyonlarda tertip edilmiş  IELTS sınavı  kursu hakkında verilen eğitimlerin içeriğinde sağlanan bu avantajdan sonraki aşamada, öğrenciye başarılı olması için kaç derslik bir program uygulanması gerektiği sorunu ortaya çıkar. Bu sorun da, öğrencinin bilgi ve becerisine, seviyesine ve de IELTS sınavında almak zorunda olduğu nota göre belirlenir ve tüm eksik ve yetersiz yanlarını gideren, onaran ve tamamlayan bir " kişiye özel ve özgü IELTS sınavı  kursu programı " tüm incelik, ayrıntı ve özellikleri ile devreye girer ve öğrenci sınava hazır hale getirilir.

2 - Ielts Sınavı Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Sınavı Kursu ):  IELTS sınavı  kursu departmanlarında IELTS sınavı  kursu eğitim etkinliklerinde organize edilmiş toplu olarak IELTS sınavı  kursu  almak istemeyen ve grup içinde eğitim almaya karara veren öğrenciler için, seviyeleri bir birine elverdiğince yakın olan 4 öğrenciden kurulu küçük gruplarda yer alarak kaliteli ve güvenilir bir eğitim almak da mümkün.

 IELTS sınavı  kursu kampüslerinde IELTS sınavı  kursu ile ilgili çalışmalarda yer verilen IELTS sınavı  kursu bünyesinde bu tür küçük grupların kurulmasında ki amaç tamamen öğrenci odaklı olup onların avantajları düşünülerek yapılmış ve uygulanmaya konulmuş bir düzenlemedir. Zira, 4 kişiden oluşan bu küçük gruplarda yapılan ve verilen IELTS sınavı  kursları daha kalabalık gruplarda yapılanlara oranla öğrenci için çok daha yararlıdır.

 IELTS sınavı  kursu forumlarında IELTS sınavı  kursu için açılan özel sınıflarda organize edilen IELTS sınavı  kursu için geçen süre içinde mevcudun az olması nedeni ile, hem eğitmenler istedikleri gibi rahat bir eğitim verebilir ve öğrencilerle ilgilenebilir hemde öğrenciler kalabalık gruplarda çoğunluk neden ile soramadıkları soru sorma imkanını bu küçük gruplarda bulabilir. Böylece, tüm bu olumluluklar yan yana geldiğinde, ortaya kaliteli bir eğitim ve ona bağlı olarak da sınavda elde edilen güzel IELTS sonuçları ortaya çıkar.

IELTS SINAVI KURSU  için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  • IELTS sınavı  kursu  etkinlikleri ile ilgili faaliyetlerde ki IELTS sınavı  kurs düzenlemelerimizde yer alan hiç bir öğrenciye, bağlayıcı bir içerik taşıyan "  SENET "  gibi yasal bir kağıt imzalatılmaz. Öğrenci daha önceden bildirmek koşulu ile isterse ödemelerini kendi belirlediği tarihlerde taksitle de yapabilir.
  • Bunun gibi uluslar arası bir çapta ki sınavlarda başarılı olmanın yollarından biri, bu seviyede çok sayıda kelime bilmekten geçer. Bu nedenle, IELTS sınavı  kursu hakkında ki seminerlerde özel şekilde ayarlanan IELTS sınavı  kursu öğretilerinde özel hazırlanmış kelime alıştırmaları ile öğrencilerin kelime hazneleri olabildiğince geliştirilir, genişletilir ve bildikleri akademik kelime sayısı bu alıştırmalar aracılığı ile çoğaltılır.
  • IELTS sınavı  kursu konusunda verilen eğitim ve öğretimlerde etkin kılınan IELTS sınavı hazırlık aşamasının işlenme sürecinde öğrencilere bilgi ve becerilerini arttırıcı, seviye yükseltici yöntemlerin öğretilmesi yanında, sınavda başarılı olmalarında büyük oranda pay sahibi olan " IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri " eğitimi de verilerek sınava hazır hale getirilir.

ÖĞRENCİLERE SINAV HAKKINDA ÖNERİ VE ÖĞÜTLER

  • Bol, bol akademik seviyede okuma parçaları okuyun ve çözün.
  • IELTS sınavı  kursu  alsanız bile kendiniz bizzat uğraşarak akademik kelimeler konusunda kişisel çalışmalar yapın ve kelime dağarcığınızı olabildiğince elinizden geldiği kadar çoğaltın.
  • Listening ( dinleme ) konusunda çok ciddi olun. Düzenli bir biçimde akademik seviyede konuşmalar dinleyerek kulağınızın dinleme konusunda yetilerini arttırın.
  • Öğrendiğiniz akademik seviyedeki kelimeleri kullanarak son günlerin en geçerli olan konularıu hakkında akademik seviyede yazılar yazın ve bunları yazarken kullandığınız kelimeler kadar kurduğunuz cümlelerin kaliteli ve beğenilir olmasına dikkat edin.

No Comments Yet.

Leave a comment