Genel 

IELTS Sınavı Sayfası

IELTS Sınavı Sayfası Programı

IELTS Sınavı Sayfası Programı İçeriği ve yöntemle 

1 – IELTS Sınavı Sayfası ( Birebir Özel IELTS Ders )
2 – IELTS Sınavı Sayfası ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla  IELTS Ders )

1 – IELTS Sınavı Sayfası ( Birebir Özel IELTS Ders ) : IELTS Sınavı Sayfası isimli merkez eğitim birimlerimizde özel bir sistem ve yöntemle birer özel ders almak isteyen öğrenciler için yazılan ve organize edilen IELTS Sınavı Sayfası programları  ile IELTS Academic ve IELTS general training dersleri verilir.

Sınavı Sayfası eğitim merkezimizde IELTS Sınavı Sayfası birebir eğitim alan  öğrencilere en etkin bir biçimde uygulanır.

Sınavı Sayfası eğitim merkezimizde  IELTS Sınavı Sayfası programları daha çok skor  odaklı eğitim isteyenlere göre düzenlenir

2 – IELTS Sınavı Sayfası ( 4 öğrenciden oluşturulan  IELTS Ders  ) : IELTS Sınavı Sayfası isimli temel eğitim merkezimizde  özel bir sistem ve yöntemle  4 öğrenciden oluşturulan gruplar için hazırlanan ve bu gruplara  katılarak birebir özel ders kalitesinde ve niteliklerinde ders almak isteyen öğrenciler için yazılan ve organize edilen IELTS Sınavı Sayfası programları  ile IELTS Academic ve IELTS general training dersleri alınır.

IELTS Sınavı Sayfası programlarına toplu bir biçimde eğitim almak amacı ile IELTS Sınavı Sayfası eğitim merkezimizde katılan .öğrenciler, grubu oluşturan öğrenci sayısının az olması nedeni ile, aşağı yukarı birebir özel ders kalitesi ve niteliğinde eğitim alır.

IELTS Sınavı için Neden Biz

Sınavı Sayfası eğitim merkezimizde IELTS Sınavı Sayfası programlarına katılan ve IELTS Sınavı için eğitim alanlara, bu programın içeriğinde bulunan ” sınav çözüm teknikleri ” hakkında ayrıntılı bilgiler verilir. IELTS Sınavı Sayfasında verilen bu bilgilerin ışığında sınava katılan öğrenci sınavda soruları daha hızlı ve daha doğru çözer.

Diğer Yazılar

Leave a Comment