Ielts Sınavı Şişli

Ielts Sınavı Şişli Programı

Ielts Sınavı Şişli Programı İçeriği

1  –  Ielts Sınavı Şişli ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı Şişli ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi )

1 –  Ielts Sınavı Şişli ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders ) : Şişli sınav  hazırlık programlarının bireysel olarak özel ders şeklinde uygulama aşamasında, ielts sınav hazırlık programına katılan adaya kaç ders verilmesi gerektiğinin belirlenmesi için ilk etapta seviye tespit sınavı yapılarak seviyesi belirlenir. Verilmesi gereken ders sayısı, belirlenen bu seviyeye ve  adayın sınavda elde etmek istediği skora göre tespit edilir. Bireysel olarak özel bir şekilde  sınav hazırlık programına katılan öğrenciye, derslerin verileceği gün ve saatler konusunda öncelik tanınır ve adayın istediği gün ve saatlerde program uygulanır.

2 –  Ielts Sınavı Şişli ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi ) : 4 kişilik az sayıda adaydan oluşturulmuş gruplarda, en büyük problemlerden biri olan gruba ders almak için katılan  adayların seviye sorunudur. Bunu çözmek için,  seviye tespit sınavı sonuçlarına göre, aynı yada denk seviyede olan adaylardan gruplar oluşturulur. Bu şekilde az sayıda ve denk seviyede İngilizce bilgisine sahip olan  adaylardan oluşmuş bu gruplar ;
A. Daha rahat ders izleme imkanı
B.Daha anlaşılabilir dersler,
C.Derslerde anlamadıkları ve kalabalık gruplarda soramadıkları, anlayamadıkları yerleri sorma imkanı,
D. Hocanın sayının az olmasından dolayı, tüm öğrencilerle daha çok ve daha rahat ilgilenebilme imkanı,
E. Grup dersi olmasına rağmen, bireysel özel ders özellikleri taşıyan bir eğitim imkanı kazanırlar.

BİZİ SEÇME NEDENİ

♠ Ielts academic ve general training programlarına katılan tüm hocalar uzman niteliğini taşıyan bu konuda yılların tecrübesine ve bilgisine sahip gerçek sınav hazırlık hocalarıdır.
♠ Akademik seviyedeki vocabulary bilgisi sınavın kazanmanın en etkin unsurlarından biridir. Akademik kelime bilginiz çoksa bu  sınavda başarı, akademik kelime bilginiz yetersizse bu sınavda başarısızlık kaçınılmazdır. Bu nedenle sınav hazırlık programlarımıza katılan adayların gereken akademik kelimeler ve bu kelimeleri bire bir içeren özel kelime çalışmaları verilerek öğrenciler desteklenir ve ayrıca bu konuda çok yakın izlemeye alınır.