Ielts Sınavı Speaking Tekniği

Ielts Sınavı Speaking  Tekniği Hakkında 

Ielts Sınavı Speaking Tekniği Hakkında Açıklama

Ielts Sınavı Speaking Tekniği1  –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi )

2 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi ): Ielts sınavı speaking tekniği öğretmek için IELTS sınavı speaking tekniği    ile ilgili kurulan özel bölümlerde, IELTS sınavı speaking tekniği için  özel dersi sevmeyen yada almak istemeyen öğrencilerin içinde bulunmaktan keyif alacağı, 4 kişiden oluşturulan küçük gruplar  ve bunlar için hazırlanmış öğrenci odaklı, sınavda IELTS sorularının nasıl yanıtlanacağını veren püf noktalarının  IELTS  çözüm teknikleri ve taktikleri hakkındaki  bilgilerle  yüklü, öğrencinin sınavda neler yapması gerektiğini  anlatan bilgilerle  donanmış IELTS sınavı speaking tekniği öğretim merkezindeki IELTS sınavı speaking tekniği geçme ihtimalini  yükseltirler.

IELTS SINAVINDA KONUŞMA BECERİSİNİ GELİŞTİRME

      IELTS sınavında yer alan konuşma modülü, çeşitli durumlardaki sözel becerini kanıtlamana olanak sağlamak için özel olarak hazırlanmış bir bölümdür. 

Bu görüşme seyrinde senden beklenecek olanlar:

  • IELTS sınavını yapan kişinin sorusuna tam ve kesintisiz  cevap vermek
    Belirli bir konu hakkında biraz ayrıntılara girerek  konuşmak
    Bir dizi konu hakkında fikirlerini ifade etmek ve ve bu görüşleri savunmak

Sorulara tam cevap vermek

        Görüşmenin birinci bölümünde, IELTS sınavını yapan kişi sana günlük konuları ve kişisel tecrübelerini temel alan sorular soracak ve bunları net bir biçimde açıklamanı seneden isteyecek.

Belirli bir konu hakkında biraz ayrıntılı konuşmak

        Görüşmenin ikinci bölümünde IELTS sınavını yapan kişi sana verilen bir karttaki konu hakkında iki dakika kadar konuşmanı isteyecek.
Hazırlanman için vaktin olacak ve not alabileceksin. Bu 2 dakikalı süre içerisinde , IELTS sınavı speaking tekniğiyle düşüncelerini toplamana  yardım edebilecek bazı fikirleri ya da kilit noktaları not almak için kullanmalısın.


Bir dizi konu hakkında fikirlerini ifade etmek ve savunmak

IELTS sınavındaki üçüncü görüşmede çeşitli genel konularda fikrini ifade etmen istenecek. Bu konular içerik olarak ikinci bölümdeki konularla bağlantılıdır.

Leave a Comment