IELTS UKVI Sınavı

IELTS UKVI Sınavı Programları

IELTS UKVI Sınavı Programlarının İçeriği

1 – IELTS UKVI Sınavı ( Birebir Özel IELTS ders )
2 -IELTS UKVI Sınavı ( 4 öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu  IELTS Dersi )

IELTS UKVI  sınavı ( İngilizce dil yeterliliği ), Birleşik Krallık’taki herhangi bir vize başvurusu için bir gerekliliktir. IELTS UKVI bu vize başvuruları için onaylanmış bir sınavdır.

İngiltere Vizesi ve Göçmenlik’e özgü bazı idari gereklilikleri karşılamak üzere tasarlandığından, IELTS UKVI  sınavı özellikle İngiltere vize başvuru sahipleri için gereklidir. Test Raporu Formları, IELTS UKVI sınavının bir IELTS UKVI  sınavı merkezinde yapıldığını gösterdiğinden, IELTS UKVI  sınavı normal IELTS sınavından farklıdır.

IELTS UKVI sınavının  normal IELTS sınavı ile  bir farkı yoktur. IELTS UKVI  sınavı  soruları, Sınav  formatı, zorluk seviyesi ve puanlama aynıdır. Gözlenen tek fark, IELTS UKVI  Sınavı ücretinin normal IELTS sınavından daha pahalı olmasıdır.
IELTS UKVI  sınavında  hala iki modül var – Akademik ve Genel Eğitim modülleri. IELTS UKVI Academic, lisans ve lisansüstü düzeyde eğitim almak isteyen ve BK’da profesyonel kayıt yapmak isteyenler için sınava girenler içindir.  Profesyonel Hemşireler Akademik modülü almak zorundadır. Ayrıca, Genel Eğitim modülü, Birleşik Krallık’ta kalıcı olarak yaşamak isteyenler ve eğitiminin altında bir derece almayı planlayanlar içindir.

IELTS UKVI sınavının değerlendirilip değerlendirilmediğine dair bazı sorular vardır. Aslında IELTS UKVI  sınavı her zamanki IELTS sınavı  ile aynıdır . Bununla birlikte, konuşma testi bir CCTV kamera aracılığıyla kaydedilir. Bu kamera kaydı, birinin IELTS konuşma sınavında bir açıklama istendiğinde kullanılabilir. Daha önce de belirtildiği gibi, IELTS UKVI sınavı skor değerlendirmesi ile normal IELTS sınavı arasında anlamlı bir fark yoktur.

Muayene için gözden geçirmek için kendinize yeterli zaman tanıyın. Adayların çoğu, IELTS UKVI  sınavı testini tam olarak gözden geçirmek için yaklaşık üç ay geçirir. Bu onlara IELTS UKVI  sınavı formatını tanımak ve IELTS UKVI  sınavı  için gerekli becerileri oluşturmak için yeterli zaman tanır.
Çevrim içi uygulama testleri arayın. Kelimenin tam anlamıyla yüzlerce uygulama testi çevrim içi. Bu uygulama testleri, sınav becerilerini geliştirmek için iyi egzersizlerdir. Alıştırmalar için örnek cevaplar ve cevap anahtarları vardır ve hatta bazılarının cevaplarında rasyonalizasyon vardır.

IELTS konuşma sınavının becerilerini ve güvenini geliştirmek için konuşan bir ortak bulun. Konuşan bir ortağa sahip olmak, birinin İngilizce’de daha akıcı olmasına yardımcı olabilir. Öğretmenler gibi dilde uzman olan birini seçin.

IELTS UKVI sınavı, birinin İngiltere için uygun ve yararlı İngilizce becerilerini ölçmek üzere tasarlanmıştır. IELTS UKVI  sınavı için hazırlık şarttır ve uygulama IELTS UKVI  sınavını   daha kolay hale getirir.