İngilizce Ielts Sınavı

İngilizce Ielts Sınavı Hakkında Açıklamalar

İngilizce Ielts Sınavı Programı İçeriği

1  –  İngilizce Ielts Sınavı ( İngilizce Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Hazırlık )
2 –  İngilizce Ielts Sınavı ( İngilizce Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık)

1  –  İngilizce Ielts Sınavı ( İngilizce Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Hazırlık ) : İngilizce IELTS sınavı programlarında birebir özel ders almak üzere yer alan aday öğrenciler, programların uygulama gün ve saatlerini bireysel özel ders aldıklarından kendileri belirler. Bu şekilde,    İngilizce IELTS sınavı programlarına katılan öğrenci günlük özel yaşamında bir değişiklik yapmadan gereksinimi olan eğitimi rahatlıkla alabilir. Aday öğrencilere verilecek eğitimin nasıl olması gerektiği ve kaç ders verilmesi gerektiği, adaya İngilizce IELTS sınavı programlarında uygulanan seviye sınav sonuçlarına ve adayın sınavda almak istediği ” score ” a göre belirlenir.

Ayrıca, öğrenciye tüm eksik ve yetersiz bilgilerini ortadan kaldıran, onaran ve seviyesini kesinlikle yükselten birebir ” kişiye özel ve özgü “ bir ders programı tüm ayrıntı ve incelikleri ile öğrenciye uygulanır ve başarılı olmasına katkı sağlar.

2 –  İngilizce Ielts Sınavı ( İngilizce Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık) : 4 kişiden oluşturulan gruplara katılarak, İngilizce ielts sınavı eğitimini birebir özel ders kalitesinde ve niteliğinde alabilirsiniz. Gruplarda yapılan eğitimlerin birebir özel  sınav eğitimi kalitesine ulaşması için, grubu oluşturan aday öğrenci sayısı 4 kişi gibi az bir sayı ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde, grup halinde yapılan İngilizce ielts sınavı eğitimleri hem bireysel nitelik ve kalitesi kazanmakta hemde aday öğrenciler anlamadıkları yada çözemedikleri bir konu ile karşı karşıya geldiklerinde rahatlıkla soru sorabilmektedirler. Bu soru sorma imkanı kalabalık gruplarda pek bulunmayan bir avantaj olarak aday öğrencilere yansır. Ayrıca, İngilizce  sınav eğitimini veren eğitmen de, aday öğrencilerle birebir ilgilenebilir ve grup şeklinde ki bu eğitimler bireysel özel ders niteliği kazanır.


NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR ?

  • İngilizce IELTS sınavı programlarında eğitim veren ielts eğitmenleri, ielts konusunda yıllarca eğitim vermiş , yüzlerce öğrenci yetiştirmiş konularında uzman gerçek ielts hocalarıdır.
  • İngilizce IELTS sınavı programlarında aday öğrencilere ielts sınav taktikleri ve teknikleri konusunda özel bilgiler verilerek adayların sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamalarına katkı sağlanır.
     İngilizce IELTS sınavı programlarında aday öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları verilerek, sınavda başarılı olmanın altın anahtarlarından biri olan akademik kelime bilgisini geliştirici ve arttırıcı  çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar boyunca aday öğrenciler yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.
  • İngilizce IELTS sınavı programlarında yer alan aday öğrencilere ” senet “ yapılmaz. Ödemeler aday öğrencilerin onayı da alınarak uyun bir takvime ve takside bağlanır.