Genel 

İstanbul da Ielts Eğitimi

İstanbul da Ielts Eğitimi Kimden Alınmalı

İstanbul da Ielts Eğitimi Alınacak Kişi

1 – İstanbul da Ielts Eğitimi ( Birebir Özel Ielts Eğitimi )
2 –  İstanbul da Ielts Eğitimi ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Eğitimi )

İstanbul da IELTS EĞİTİMİ konusunda sağladığımız başarılardan aldığımız cesaret, duyduğumuz gurur ve alınan olumlu sonuçların etkisi ile İstanbul da en iyi IELTS KURSU olduğumuz söylenir. Birebir olarak özel bir tarzda verilen İstanbul da IELTS eğitiminin  yanına 4 kişilik gruplar şeklinde verilen İstanbul da IELTS eğitimini  de katarak daha çok insana bu kaliteli ve kesin olumlu sonuçların elde edildiği eğitimden yararlanma olanağı getirdik.

IELTS de Hazırlık Başlangıcı : İstanbul da IELTS EĞİTİMİ kampüslerinde  Ielts için hazırlanmak isteyenlerin ilk hazırlık aşamasında sık, sık düştükleri bir kararsızlık vardır. Adaylar, bu sınav hakkında pek bilgi sahibi olmadıklarından ve Ielts sınavının ne tür bir sınav olduğunu bilmediklerinden sınava tek başına yada bir hoca gözetiminde mi başlamaları gerektiği konusunda kararsız kalırlar. Bu kararsız tutum sona erdiğinde ve bir hoca gözetiminde sınava hazırlanmak istediklerinde ise, diğer bir sorunla yüz yüze gelirler. İstanbul da IELTS EĞİTİMİ kimden alınmalı ?

Araştırmaya başlandığında, onlarca Ielts hocası ve ielts kursu tavsiye edilir kendilerine. Kafası karma  karışık olur aday öğrencinin ne yapacağını şaşırır. Tavsiyelerin dışında, internet ortamında araştırma yaptığında, İstanbul da IELTS eğitimi adı altında yüzlerce ıelts reklamı ile karşılaşır. Her reklam bu konuda kendilerinin uzman olduğunu, bu işi kendilerinin bildiğini, ancak kendilerinin yardımcı olabileceğini ileri sürerek normal olmayan ücretler isterler.

Elbette, Ielts sınavı hazırlık bir eğitici için zor bir çalışmadır ve diğer İngilizce derslerine oranla bir miktar daha fazla para istemek gerekir de bu fazlalık ne olmalı ?


FAZLALIK NE OLMALI

Kanımca, ielts dersinin 150  tl olması yeterlidir. Elbette bu fiyat eğitim veren kişinin bulunduğu semte ve o semtte ders vermek için yaptığı masrafa göre değişebilir ama ne kadar değişirse değişsin 150 lirayı geçmemeli.

 Bu konuda eğitim almak yada sadece fikir almak için bile arayabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Leave a Comment