Genel 

İstanbul Ielts Kursu İstanbul

İSTANBUL IELTS KURSU İSTANBUL PROGRAMI

İstanbul Ielts Kursu İstanbul Hakkında Bilgi

1 – İstanbul Ielts Kursu İstanbul ( Birebir- Özel Ielts Kursu )
2 – İstanbul Ielts Kursu İstanbul ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Kursu  )

1 – İSTANBUL IELTS KURSU İSTANBUL ( BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU):  İstanbul IELTS Kursu İstanbul platformunda düzenlenen, IELTS sınavında kesin başarılı olmak ve yüksek bir not alam gereksinimi olanlar için özel hazırlanan bu İstanbul Ielts Kursu İstanbul programları profesyonel uzman hoca desteği ile özel bir şekilde katılanların  hedeflerine birebir uyumlu olarak farklı ve değişik yöntem, sistem ve tekniklerle hazırlanır ve % 100 başarı odaklı bir düzenlemedir. İstanbul Ielts Kursu İstanbul programına birebir özel IELTS kursu almak amacı ile katılan   öğrenciler, İstanbul Ielts Kursu İstanbul programının uygulama gün ve saatlerini bizzat kendi belirler.   İstanbul Ielts Kursu İstanbul derslerine gelmelerinden ötürü günlük yaşamlarında meydana gelecek olan aksaklıklar bu şekilde çözülür.

İstanbul Ielts Kursu İstanbul departmanlarında organize edilen IELTS kursu ile ilgili geçen süreçte, öğrenciye verilmesi gereken ders sayısı, öğrencinin sınavda elde etmek zorunda olduğu score ve seviyesine, bilgisine , becerisine ve algılama kapasitesine  bağlı olarak İstanbul IELTS Kursu İstanbul merkezindeki İstanbul Ielts Kursu İstanbul  departmanlarında uzmanlar kurulu tarafından belirlenir.

2 – İSTANBUL IELTS KURSU İSTANBUL  ( 4 Kişiden oluşturulan gruplarla IELTS KURSU ): İstanbul IELTS Kursu İstanbul seminerlerinde ki İstanbul Ielts Kursu İstanbul forumlarında birebir Ielts özel kurs almaya soğuk duran, toplu gruplar içinde daha sosyal bir ortamda kurs almak isteyen ve kalabalık gruplarla yapılan IELTS kurslarının kalitesizliğinden yakınanlar için kalabalık grupların meydana getirdiği sıkıntılardan arındırılan ve uzak tutulan bu küçük bir sınıf havasında ki gruplarda kurs almak isteyenler arasından   seçilen ve İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın olan 4 öğrenciden oluşturulmuş gruplarda  yer alarak IELTS kursu alabilirsiniz. Gruplarda yapılan İstanbul Ielts Kursu İstanbul kursunun kalitesi yüksek olsun diye, sayı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Böylece, İstanbul Ielts Kursu İstanbul forumlarında az sayıda öğrenciden oluşan bu gruplarda eğitmen her öğrenci ile ayrı, ayrı ilgilenebileceği gibi, öğrenciler de kalabalık gruplarda pek yapılamayan soru sorma imkanı bulur.

IELTS KURSU İSTANBUL için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • IELTS de başarılı olmak için çok sayıda akademik seviyede kelime bilmek gerekir. Bu nedenle,  İstanbul Ielts Kursu İstanbul seminerlerinde verilen IELTS kurslarında, özel hazırlanmış kelime çalışmaları öğrencilere verilir ve bu alıştırmaların yapılması istenir. Bu aşamada öğrenciler, yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.
  •  İstanbul Ielts Kursu İstanbul için ayarlanan İstanbul Ielts Kursu İstanbul programına katılan öğrencilere, kurstan beğenmedikleri zaman ayrılmalarına yasal olarak engel oluşturan ”  SENET ”  yapılmaz. 

Diğer Yazılar

Leave a Comment