İstanbul’un En İyi Ielts Kursu


İstanbul'un en iyi ielts kursuİSTANBUL’ UN EN İYİ IELTS KURSU İSTANBUL PROGRAMLARI

İstanbul’un En İyi Ielts Kursu İstanbul Programları İçeriği

1 – Ielts Kursu ( Birebir  Özel ielts Kursu )
2 – Ielts Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Kursu)

 1 – IELTS KURSU (BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU )  : İstanbul’un en iyi IELTS kursu platformunda ki İstanbul’un en iyi IELTS kursu programına özel Ielts kursu ve nimetlerinden yararlanmak için profesyonel destek de alarak,  birebir özel IELTS kursu’nun sağlayacağı yararlardan faydalanmak amacı ile  dahil olmak  isteyen  öğrencilere bu tür bir programda yer aldıkları için ayrıcalık verilir.

2 – IELTS KURSU ( 4 kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS KURSU ): İstanbul’un en iyi IELTS kursu platformunda İstanbul’un en iyi Ielts kursu etkinlikleri kapsamında, küçük gruplar için özel yöntem ve sistemlerle hazırlanan, IELTS kurs programına katılacak olan öğrencilerin tüm hedef ve amaçlarına uyumlu ve gerçekleştirecek özelliklere sahip olan programlara,  seviye ve İngilizce bilgisi bakımından bir birine denk olan 4 öğrenciden kurulan  gruplara yada küçük sınıflara  dahil olarak  İstanbul’un en iyi IELTS kursunda eğitim   alınabilir.

İstanbul’un en iyi IELTS kursu platformunda grup şeklinde gerçekleştirilen   İstanbul’un en iyi IELTS kursunda  eğitimin kalitesi bozulmasın  ve fire verilmesin diye grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 öğrenci ile sınırlanmıştır. Çünkü,4 den fazla öğrenciden oluşan kalabalık gruplarda, öğrenci soru sorabilme gibi bir olanaktan kalabalık sebebi ile yoksun kalır. Üstelik,  İstanbul’un en iyi IELTS kursunun  hocaları grup kalabalık olunca tüm öğrenciler ile  yeteri kadar ilgilenemez ve iletişim kuramaz. Tüm bu aksaklıklar yan yana gelerek birleşince   eğitimin kalitesi düşer.

IELTS KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS sınavını çok sayıda akademik kelime bilmeyen bir aday öğrencinin başarması tek kelime ile  beklenemez. Bu yüzden,   İstanbul’un en iyi IELTS kursu platformunda gerek mini gruplar gerekse birebir özel kurslar için düzenlenen  İstanbul’un en iyi IELTS kursunda  başarılı olmada söz sahibi olan ve çok önemli bir etki taşıyan  fazla sayıda akademik kelime bilme  konusu, özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmaların öğrencilere verilmesi ile çözülür. 
  • İstanbul’un En İyi Ielts kursu’na katılan aday öğrencilere,  IELTS  bilgileri yanı sıra, sınavda soruları  doğru cevaplamasına  ve daha hızlı hareket etmesine olanak tanıyan  ”  IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri kursları eğitimi ” de verilir.
  • İstanbul’un En İyi Ielts Kursu programlarında görev alan ve eğitim veren eğitmenlerin her biri gerçek birer uzman olmakla kalmaz aynı zamanda büyük bir bilgi ve beceriye sahip eğitmenlerdir.
  • Öğrenci isterse sadece tekbir bölüm için mesela sadece essay yazım eğitimi almak içinde  İstanbul’un en iyi IELTS kursu programına katılabilir.