Genel 

Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy


ÖZEL IELTS KURSU MECİDİYEKÖY HAKKINDA BİLGİLER

Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy Programı

1 – Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Özel Ielts Kursu Mecidiyeköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel Ielts Kursu )

1 – ÖZEL IELTS KURSU MECİDİYEKÖY (BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU) :  Özel IELTS kursu Mecidiyeköy eğitim merkezimizdeki Özel IELTS kursu Mecidiyeköy programına  müracaat edenlerşayet bu başvuruyu birebir özel kurs almak amacı için yaparlarsa, yapılan müracaatın doğal sonucu olarak, kursların yapılacağı zamanı bizzat kendi belirleme önceliği kazanır.  Özel IELTS kursu Mecidiyeköy eğitim birimlerinde bu biçimde kazanılan öncelik kullanılarak,  özel yaşamı ile bağdaşan, işlerini aksatmayacak ve rahatlıkla kurs alabileceği gün ve saatleri tespit edebilir.  

2 – ÖZEL IELTS KURSU MECİDİYEKÖY ( 4 Kişilik gruplarla ÖZEL  ELTS KURSU): Özel IELTS kursu Mecidiyeköy eğitim merkezimizdeki Özel Ielts kursu Mecidiyeköy programlarında seviyeleri bir birine eşit yada en azından olabildiğince denk  olan 4 öğrenciden oluşturulan  gruplarda yer alarak   çağdaş ve kaliteli bir IELTS  kursu eğitimi alınabilir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  •  Özel IELTS kursu Mecidiyeköy eğitim ofislerimizde ki Öğrencinin katıldığı özel IELTS kursu Mecidiyeköy  programının türü ne olursa olsun  ” SENET ”  yapılmaz. 
  • IELTS sınavında akademik kelime bilgisi ( vocabulary ) , sınavın başarılması  düşünüldüğünde büyük bir öneme sahiptir. Bunun anlamı, ,  ne kadar çok sayıda akademik kelime bilinirse, sınavda o derecede  yüksek score elde edilebilir. Bu yüzden, akademik kelimeleri içeren özel hazırlanmış kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrencilere verilir ve alıştırmaların yapılması ve sadece yapılması değil aynı zamanda özümsenmesi istenir. Bu evrede, öğrenci çok yakından takip edilir ve verilen kelimelerle ilgili çalışmaların yapılması için gerektiğinde ikaz edilir.
  • Özel Ielts kursu Mecidiyeköy programlarının uygulama aşamasında,  İngilizce bilgileri dışında sınavda soruların doğru ve daha hızlı yanıtlanmasına  katkı verecek  olan ” IELTS  sınav çözüm teknikleri eğitimi ” verilerek, öğrencinin sınavda başarılı olmasına % 100 destek olunur.
  • Özel Ielts kursu Mecidiyeköy programlarında IELTS sınavına hazırlanan öğrenci, tüm konularla ilgili programda yer almak istemezse, şayet bir bölüm için Özel Ielts kursu Mecidiyeköy programına katılmak  isterse bu da olabilir.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Sınavda yüksek score elde etmek gereksinimi olan öğrencilere, bire bir özel kurs almaları önemle tavsiye edilir.
  • Sınava girmek  için önünde az bir zamanı olan  öğrencilere, özel kurs almaları önerilir.
  • Tüm öğrencilere Özel Ielts kursu Mecidiyeköy programlarında en azından 15-20 derslik  sınav çözüm teknikleri eğitimi almaları tavsiye edilir.
  • En az upper-intermediate ( orta-üstü ) seviyesine ulaşmadan ielts sınavı için hazırlık çalışmaları yapılması sakıncalı ve risklidir.
  •  Özel IELTS kursu Mecidiyeköy eğitim merkezimizde seviyeleri düşük olan öğrencilere  sınava hazırlanırken  özel kurs alarak hazırlanmaları önerilir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment