Ielts Birebir Özel Ders

BİREBİR IELTS ÖZEL DERS İLE HAZIRLIK
Ielts Birebir Özel Ders Programı

1 - Ielts Birebir Özel Ders ( Ielts Birebir Özel Ders Programı
2 - Ielts Birebir Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders )

1 - BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI ): Birebir verilen ielts özel derslerde, aday öğrenciler, istedikleri gün ve saatlerde eğitim alabilir ve eğitim günlerini kendileri belirleyebilir. Bundan amaç, eğitim alan aday öğrencinin yaşamında meydana gelebilecek olan karmaşayı önlemektir. Böylece, aday öğrenci günlük yaşamını sürdürürken aynı zamanda gereksinim duyduğu eğitimi de alabilir. Birebir Ielts eğitimlerinde kaç ders verilmesi gerektiği, aday öğrencinin seviyesine ve Ielts sınavında alması gereken "  NOTA " bağlıdır.

2 - BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS ÖZEL DERS ): İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın olan öğrencilerden oluşturulan, 4 kişilik gruplarla da sınava hazırlanılır.  Grubu meydana getiren öğrenci sayısının 4 kişi ile sınırlandırılmasında ki amaç, birebir özel ders kalitesini yakalamak içindir. Grup sayısı az olunca , bilimsel bir gerçektir ki eğitimin kalitesi de artar.

 

 BİREBİR IELTS ÖZEL DERS için
NEDEN BİZDEN EĞİTİM ALMALISINIZ

  • Birebir Ielts özel dersleri veren  eğitmenler ielts eğitimi konusunda deneyimli,uzman ve gerçek ielts hocalarıdır.
  •  Sadece bir bölümde yetersiz ve eksik olduğunu düşünen öğrenciler, yalnızca eksik olan bu eksik bilgileri için,   mesela sadece " reading veya sadece speaking  " dersi alabilir.
  • Ielts sınavına hazırlanan aday öğrencilere, eğitim boyunca, İngilizce bilgisinin beraberinde sınavda daha doğru ve hızlı yanıt vermelerine katkı sağlayacak olan " Ielts Sınav Çözüm teknikleri " eğitimi de verilir.
  • Akademik sınavlarda, sınava girenlerin akademik kelime bilgisi başarılı olmasında çok  önemli rol oynar. Bu nedenle, eğitim alan aday öğrencilerin akademik kelime bilgilerini geliştirici ve sayısını arttırıcı özel alıştırmalarla öğrenciler desteklenir.
  • birebir özel ders programlarında  yer alan aday öğrencilere "  SENET "  imzalatma uygulaması yapılmaz. Ödemeler taksitle ve öğrencinin uygun gördüğü zaman dilimlerinde tahsil edilir.

NEDEN  BİREBİR ÖZEL DERS

Birebir alınan özel derslerin etkisi kesinlikle kalabalık gruplar şeklinde alınan derslerden daha güçlüdür. Birebir alınan özel derslerde, öğrenci anlamadığı her hangi bir konuda rahatlıkla soru sorma imkanı bulur ve hatta gerekirse ders tekrarı bile isteyebilir. Bire bir özel derste öğrenci ve öğretmeni arasında sağlanan iletişim kalabalık gruplarda pek sağlanmaz. Bu durum dersten sıkılma gibi bir sonuç doğurabilir.

Özel dersin grup derslerine oranla daha pahalı olduğu düşünülse de gerçek hiçte sanıldığı gibi değildir. Çünkü, sınava hazırlanan öğrenci gereken bilgiye sahipse ve düzeyi sınav için yeterli ise çok sayıda ders almasına gerek yoktur.


Ielts Birebir Özel DersSON SÖZ

Çok  uzun zamandır IELTS da dersi veren biri olarak diyebilirim ki,  Ielts sınavında istenen amaca ulaşmak ve  % 100 başarılı olmak  için ielts özel ders alarak  sınava hazırlanmak, kalabalık bir grupla eğitim almaktan hele hedef 6,5 / 7 gibi bir " score " elde etmek ise, çok daha iyidir.  Sınav hazırlık aşamasında morali yüksek tutmak,  sınavda başarılı olunacağına tam olarak inanmak ve çok iyi bir sınav öncesi hazırlık dönemi geçirmek gerekir. Elbette, burada , eğitim alınan hocanın çok iyi seçilmesi ve çalışılması istenen konuların da  üşenilmeden çalışılması IELTS SINAVINDA başarıya giden yolun açılmasını sağlar.

 

Comments are closed.