Ielts Sınavı Eğitimi

IELTS SINAVI EĞİTİM PROGRAMI

Ielts Sınavı Eğitim Program İçeriği

1 - Ielts Sınavı Eğitimi ( Birebir Özel Ielts Sınavı Eğitimi)
2 - Ielts Sınavı Eğitimi ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Sınavı Eğitimi)

 

1 - IELTS SINAV EĞİTİMİ ( BİREBİR ÖZEL IELTS SINAV EĞİTİMİ ): Birebir Ielts Sınavı Eğitimi alan aday öğrenciler, programın hangi gün ve saatlerde uygulanmasını istediklerini söyler ve uygulama zamanını kendi belirler. Kaç derslik bir eğitim program uygulanması gerektiğine ise, adayın seviyesi ve sınavda almak zorunda olduğu " score " durumuna göre karar verilir.

2 - IELTS SINAV EĞİTİMİ ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS SINAVI EĞİTİMİ ): Seviyeleri denk olan aday öğrencilerden kurulu 4 kişilik homojen gruplarda, iyi bir Ielts sınav eğitimi alma açısından idealdir. Zira, grubu oluşturan öğrenci sayısının 4 gibi bir sayı ile sınırlandırılması eğitime kalite açısından büyük katkı sağlar.

IELTS SINAV EĞİTİMİ için NEDEN BİZDEN EĞİTİM ALMALISINIZ

  • Birebir Ielts Sınav Eğitimi veren  eğitmenler ielts eğitimi konusunda deneyimli,uzman ve gerçek ielts hocalarıdır.
  •  Sadece bir bölümde yetersiz ve eksik olduğunu düşünen öğrenciler, yalnızca eksik olan bu eksik bilgileri için,   mesela sadece " writing veya sadece listening " eğitimi alabilir.
  • Ielts sınavına hazırlanan aday öğrencilere, eğitim boyunca, İngilizce bilgisinin beraberinde sınavda daha doğru ve hızlı yanıt vermelerine katkı sağlayacak olan " Ielts Sınav Çözüm teknikleri " eğitimi de verilir.
  • Akademik sınavlarda, sınava girenlerin akademik kelime bilgisi başarılı olmasında çok  önemli rol oynar. Bu nedenle, eğitim alan aday öğrencilerin akademik kelime bilgilerini geliştirici ve ve bilinene kelime sayısını  arttırıcı özel alıştırmalarla öğrenciler desteklenir.
  • Birebir özel eğitim ve grup programlarında  yer alan aday öğrencilere "  SENET " imzalatılmaz . Ödemeler taksitle ve öğrencinin uygun gördüğü zaman dilimlerinde tahsil edilir.

NEDEN  BİREBİR ÖZEL DERS

Birebir alınan özel derslerin etkisi kesinlikle kalabalık gruplar şeklinde alınan derslerden daha güçlüdür. Birebir alınan özel derslerde, öğrenci anlamadığı her hangi bir konuda rahatlıkla soru sorma imkanı bulur ve hatta gerekirse ders tekrarı bile isteyebilir. Bire bir özel derste öğrenci ve öğretmeni arasında sağlanan iletişim kalabalık gruplarda pek sağlanmaz. Bu durum dersten sıkılma gibi bir sonuç doğurabilir.

Birebir özel eğitim almanın grup derslerine oranla daha pahalı olduğu düşünülse de gerçek hiçte düşünüldüğü  gibi değildir. Çünkü, sınava hazırlanan öğrenci gereken bilgiye sahipse ve düzeyi sınav için yeterli ise çok sayıda ders almasına gerek yoktur.

Ielts Sınavı EğitimiSON SÖZ

Yıllardır ielts eğitimi veren eğitmenlerin görüşlerine göre,   Ielts sınavında istenen amaca ulaşmak ve  % 100 başarılı olmak  amacı  ielts özel ders alarak  sınava hazırlanmak, . kalabalık bir grupla eğitim almaktan hele hedef 6,5 / 7 gibi bir yüksek  " score " elde etmek ise, önemi tartışılmaz bir gerçek olarak ortaya çıkar.  Sınav hazırlık döneminde morali yüksek tutmak,  sınavda başarılı olunacağına tam olarak inanmak ve çok iyi bir sınav öncesi hazırlık devresi geçirmek gerekir. Elbette, burada , eğitim alınan hocanın çok iyi seçilmesi ve çalışılması istenen konuların da  üşenilmeden çalışılması IELTS başarıya giden yolun açılmasını sağlar.

 

Comments are closed.