İstanbul Ielts Kursları

İSTANBUL IELTS KURSLARI HAKKINDA

İstanbul Ielts Kursları

1 - İstanbul Ielts Kursları ( Birebir Ielts Kursları )
2 - İstanbul Ielts Kursları ( 4 Kişilik Ielts Kursları )

1 - İSTANBUL IELTS KURSLARI ( BİREBİR IELTS KURSLARI ):  Birebir İstanbul Ielts kursları, programı sınavdan yüksek not elde etmek ve kısa sürede sınavdan sonuç almak isteyenler için uygulanır. Birebir özel kurs alan aday öğrenciler, kendi istedikleri gün ve saatlerde kurs alabilir. Kaç ders verilmesi gerektiği konusu, sınava girecek olan aday öğrencinin almak istediği not ve seviyesi ile doğru orantılı bir biçimde belirlenir. Birebir Ielts Özel Kurs programlarında, eğitim kesinlikle kişiye  özgü ve kısa sürede başarı odaklıdır.

2 - İSTANBUL IELTS KURSLARI ( 4 KİŞİLİK IELTS KURSLARI ): Önünde zamanı olan ve maddi açıdan daha uygun bir biçimde kurs almak isteyen aday öğrenciler için uygulanır. Grup şeklinde uygulanan bu programlarda yer alan aday öğrenciler özel olarak, İngilizce seviyeleri denk olan öğrencilerden seçilir ve homojen grup oluşturulur. Grubu oluşturan öğrenci sayısının az olmasından ötürü, alınan eğitim birebir özel ders kalitesine çok yakındır.

İSTANBUL IELTS KURSLARI için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Programlara Ielts eğitimi vermek gayesi ile katılan   eğitmenler, konularında çok büyük tecrübeye sahip  uzman ve gerçek Ielts hocalarıdır ve " öğretmeyi bilmek ile " ünlüdür.
  • Sınav hazırlık için baş vuran aday öğrenciler eksik yada yetersizi buldukları yalnızca tek bir bölüm için de eğitim alabilir., mesela sadece " writing yada speaking " dersi alabilir.
  • Ielts sınavına hazırlanan aday öğrencilere, tek amacı sınavda öğrencinin başarılı olmasını sağlayacak olan, başarı odaklı sınav çözüm teknikleri hakkında bilgi de verilir. Böylece aday öğrencinin sınav sırasında işi kolaylaşır.
  • ıelts sınavında, sınava girenlerin akademik kelime bilgisi,  başarılı olmasında çok  önemli bir etkendir.  Bu nedenle, eğitim alan aday öğrenciler akademik kelime bilgilerini geliştirici ve sayısını arttırıcı özel alıştırmalarla öğrenciler desteklenir.
  • Eğitim programlarında yer alan aday öğrencilere "  SENET "  uygulaması yoktur. Ödemeler taksitle ve öğrencinin de onayladığı gün ve tarihlerde öğrenci tarafından yapılır.

NEDEN  BİREBİR ÖZEL KURS

Özellikle, sınavdan yüksek not almak isteyen aday öğrenciler için önerilir. Çünkü, bire bir yada face to face denilen yüz yüze yapılan derslerde, sınava giren aday öğrencinin istediği soruları sorabilmesi ve sorulan sorulara nitelik ve niceliğine bağlı olarak hoca tarafından cevap verilmesi kesin bir sükunet ve odaklanma ister ki bu da ancak birebir eğitimde sağlanabilir.

Özel dersin grup derslerine oranla daha fazla para tuttuğu düşünülür oysa, gerçek hiçte sanıldığı gibi değildir. Çünkü, sınava hazırlanan öğrenci gereken bilgiye sahipse ve düzeyi sınav için yeterli ise çok sayıda ders almasına gerek kalmaz.


İstanbul Ielts KurslarıIELTS SINAVINA GİRECEK OLANLARA ÖNERİLER

Yıllarını Ielts eğitimi vererek geçiren bir uzman hoca olarak diyebilirim ki,  Ielts sınavında % 100 başarılı olmak hele yüksek bir " score " elde etmek  ve istenen  amaca ulaşmak için birebir ielts özel ders almak her zaman grup eğitimi almaktan çok daha iyi netice verir. Daha hazırlıklara başlandığı ilk andan itibaren sınavda başarılı olunacağına tam olarak inanmak ve çok iyi bir sınav öncesi hazırlık dönemi yaşamak olumlu sonuç elde etmeye büyük katkı sağlar. Elbette, burada , eğitim alınan hocanın" öğretmeyi bilen " bir  hoca olması ve çalışılması istenen konuların aday öğrenci tarafından hakkı ile çalışması başarılı olmakta önemli bir etkendir.

 

Comments are closed.