Genel 

Birebir IELTS Özel Ders

BİREBİR IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

Birebir IELTS Özel Ders İle Eğitim

1 – Birebir IELTS Özel Ders ( Bireysel IELTS Özel Ders )
2 – Birebir IELTS Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla IELTS Özel Ders )

1 – BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ( BİREYSEL IELTS ÖZEL DERS ): Birebir IELTS özel ders  eğitim merkezimizdeki Birebir IELTS özel ders eğitim birimlerindeki Birebir IELTS özel ders programına katılanlar daha çok, sınavda yüksek puan  elde etmek ve kısa sürede başarılı olmak isteyen aday öğrencilerdir. Bu tür aday öğrencilere, günlük yaşamlarında bir aksama yaşamalarını önlemek amacı ile, birebir IELTS özel ders  programının uygulanacağı gün ve saatleri, bizzat kendilerinin belirlemesi önceliği verilir. Böylece, aday öğrenci çalışan biri ise yada okula devam eden bir öğrenci ise, aktivitelerinde hiç bir sorun yaşamadan ihtiyacı olan Birebir IELTS özel dersi alabilir. Kaç derslik bir Birebir IELTS özel ders programı işleneceği, aday öğrencinin sınavda elde etmek zorunda olduğu puana ve İngilizce seviyesine göre Birebir IELTS özel derste belirlenir.

2 – BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS ÖZEL DERS ) : Birebir IELTS özel ders almaktan kaçınan aday öğrenciler, İngilizce seviyeleri bir birine olabildiğince yakın öğrencilerden seçilen 4 kişilik gruplara katılarak IELTS eğitimi alabilir. Grupların 4 öğrenciden oluşturulması, tamamen eğitim alan öğrenciler düşünülerek düzenlenmiş bir olgudur. Zira, bu biçimde, sayı az olunca, verilen eğitimde sayı azlığından ötürü Birebir IELTS özel ders kalitesine yaklaşır.

BİREBİR IELTS ÖZEL DERS  PROGRAMI İÇİN NEDEN BİZ

  • Birebir özel IELTS  ielts ders yada grup şeklinde uygulanan Birebir IELTS özel ders programlarında  eğitim veren Ielts hocaları, Birebir IELTS özel ders konusunda  çok tecrübeli ve gerçekten öğretmesini bilen usta öğreticilerdir.
  • Birebir Ielts özel ders ve grup  programında, eğitim esnasında, aday öğrencilere, sınavda soruları çabuk ve doğru  yanıtlamalarına  katkı sağlayacak, Ielts sınav teknikleri eğitimi” de verilir.
  • Aday öğrencilere Birebir IELTS özel dersinde diğer kurum ve kuruluşlarda uygulanan ”  SENET ”  uygulaması bizde yoktur. Ödemeler, sözel anlaşmalarla ve aday öğrencinin durumuna uyumlu bir şekilde ayarlanır.
  • IELTS Sınavında, başarı sağlamak için çok sayıda akademik kelime bilmek kaçınılmaz bir olgudur. Bu gerçeği bilen bizler Birebir IELTS özel ders ünitelerimizdeki  Birebir IELTS özel dersinde aday öğrencilerimize  Ielts sınavı için özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları vererek, onların bu yanlarının güçlenmesine imkan sağlarız.


    Birebir IELTS Özel DersÖNERİ

    Özellikle, IELTS sınavından 6/6,5/7 gibi yüksek score elde etmek isteyenlere, birebir IELTS özel ders almaları önerilir. Birebir IELTS özel ders ile çalışma süresi kısalır, Birebir IELTS özel ders, kelimesi kelimesine anlaşılabilir hale gelir ve bu şekilde başarıya ulaşmak daha kolaylaşır.

Diğer Yazılar

Leave a Comment