Genel 

İelts Dersleri

IELTS DERSLERİ PROGRAMI 

İelts Dersleri Programı İçeriği

1 – Ielts Dersleri ( Birebir – Özel Ielts Dersleri )
2 – İelts Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Dersleri )

 1 – IELTS DERSLERİ ( BİREBİR  ÖZEL IELTS DERSLERİ): IELTS dersleri eğitim merkezimizdeki IELTS dersleri platformunda uygulanan   özel IELTS dersleri programına, birebir katılan ve face to face ders isteyen öğrenci, kayıt olduğunda ve derse başladığında, IELTS dersleri programının  gün ve saatlerini istediği gibi düzenleme ve tarih seçme önceliğine sahip olur. Bu tür IELTS dersleri programlarının  bu şekilde organize edilmesinde ki gerçek amaç, IELTS dersleri alan öğrenciye, aldığı IELTS derslerinden ötürü özel yaşamında bir düzen bozukluğu  yaşayacaksa önüne geçmek ve hem IELTS dersleri  almasını hemde normal yaşamına devam etmesini sağlamak içindir.

2 – IELTS DERSLERİ ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla IELTS DERSLERİ):  IELTS dersleri kampüslerinde genellikle daha önce IELTS sınavına girmemiş, sınavın özellikleri ve zorlukları hakkında hiç bir bilgisi olmayan öğrencilerin kayıt olarak IELTS dersleri  hazırlık programlarına katılmak istemeleri sonucunda oluşturulan bu tür gruplara, İngilizce  seviyeleri bir birine çok yakın olan 4 öğrenci seçilir ve bu öğrencilerden grup oluşturulur. IELTS derslerinde oluşturulan ve sayısı çok az öğrenciden oluşan gruplarda,  hemen, hemen birebir özel IELTS dersleri özelliğinde ve kalitesinde IELTS dersleri almak ve başarılı olarak olumlu sonuçlar elde etmek mümkün.

IELTS DERSLERİ için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • IELTS dersleri için verilen eğitimlerde IELTS dersleri programına katılan ve ders alan hiç bir öğrencimize ”  SENET ”  yapılmaz.
  • IELTS sınavında başarılı olmak için çok sayıda akademik kelime bilmek gerekir. Bu nedenle,  IELTS derslerinde öğrenciler,  akademik kelimelerden oluşturulan özel hazırlanmış alıştırmalarla, öğrencinin kelime haznesi geliştirilir ve başarılı olmasına bu şekilde destek sağlanır.
  • Öğrencilere, IELTS dersleri  programlarında yer aldıkları süre içinde, sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamalarına mutlaka fayda sağlayan ”  IELTS sınav teknikleri dersi de ” verilir.
  • Dileyen öğrenci,  IELTS dersleri için yapılan organizasyonlarda kendisinde yetersiz bulduğu tek bir bölüm için bile IELTS dersleri alabilir.

İelts DersleriÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Uluslar arası bu gözde sınava hazırlanmak isteyen ama bunun için önünde az bir zaman olan fakat yeterli İngilizceye  sahip olanlara, birebir  özel IELTS dersleri  almaları amaca uygunluk açısından en etkili yol olduğu için önerilir.
  • Sınavdan yüksek score elde etmek zorunda olan öğrencilere, sınavın ayrıntılarına girmeksizin mümkün olmayan bu tür bir çalışma için, birebir özel IELTS dersleri almaları  tavsiye edilir.
  • Alınan IELTS derslerinin  dışında, öğrencilerin sürekli listening yapmaları, boş zamanlarında eğitimi verilen essay yazım tekniklerinin oturması ve özümsenebilmesi amacı ile yazı yazmaları önerilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment