Genel 

Ielts Eğitim Kursu

IELTS EĞİTİM KURSU PROGRAMI İSTANBUL/BAKIRKÖY

Ielts Eğitim Kursu Programı İçeriği

 1 – Ielts Eğitim Kursu ( Birebir – Özel Ielts Eğitim Kursu )
2 – Ielts Eğitim Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Eğitim Kursu )


1 – IELTS EĞİTİM KURSU ( BİREBİR ÖZEL IELTS EĞİTİM KURSU ):
 IELTS Eğitim Kursu verilen merkezimizdeki IELTS Eğitim Kursunda tüm amaçlarını ve isteklerini gerçekleştirebilecek kalite ve nitelikte, yüksek bir skora ihtiyacı olanlara bunun nasıl yapılacağının da gösterileceği ve öğretileceği   uzman hoca gözetiminde profesyonel bir destekle birebir IELTS Eğitim Kursu alan özel aday öğrenciler, eğitim günlerini kendi belirler. İstediği tarihlerde IELTS Eğitim Kursu alabilir. Böylece, eğitim alan öğrencinin işi varsa işine okulu varsa okuluna gitmesi aksamaz. Rahatça almak istediği eğitimi alabilir. IELTS Eğitim Kursunda kaç ders alması gerektiği ise, sınavdan almak istediği score a ve seviyesine bağlıdır. 

2 – IELTS EĞİTİM KURSU ( 4 kişiden oluşan gruplarla IELTS EĞİTİM KURSU ): Çok kalabalık gruplara katılarak alınan IELTS Eğitim Kursunun  hiç bir işe yaramadığı gerçek. Bu nedenle kalabalık gruplarda sık, sık meydana gelen kargaşa ortamından kurtulmak ve yine toplu bir grup içinde fiyatları kalabalık gruplarda ki kadar olan ama mevcudu az olduğu için çok daha kaliteli ve nitelikli bir eğitimin verildiği küçük gruplara katılarak IELTS Eğitim Kursu  almak mümkündür. Bu gruplar seviyeleri bir birine denk homojen olan gruplardır. Bu homojen gruplarda birebir özel ders kalitesinde eğitim almak mümkündür. Zira, gruplar 4 kişiden oluştuğundan ve de sayı az olduğundan IELTS Eğitim Kursunu veren eğitmen her öğrenci ile ilgilenebilmekte bu da verilen IELTS Eğitim Kursunun kalitesini arttırmaktadır.

AMAÇ

İstanbul da eksikliği hissedilen kaliteli IELTS Eğitim Kursu  konusunda katkı sağlamak ve olabildiğince bu eksikliği doldurmak

IELTS EĞİTİM KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Her şeyden önce, diğer kurumlarda var olan ” SENET “ olayı bizde yoktur. Zira, imzalanan bu senet öğrenciye eğitimi bırakamayacağına dair bir sorumluluk yükler ve öğrenci eğitimi bırakamaz. Oysa biz öğrencinin aldığı eğitimden memnun olduğu için bırakmasını istemeyiz. Senet yüzünden değil.  Aday senet imzalamaz. ödemeleri kendi istediği doğrultuda ve taksitle öder.
  • Sınavda akademik kelimeler çok önemlidir. Ne kadar çok akademik kelime bilinirse başarı şansı o oranda artar. Bu nedenle, özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar IELTS Eğitim Kursu  alan aday öğrenciye  verilir ve aday öğrenci bu çalışmaları bireysel olarak yapar ve kelime haznesi gelişir.
  • IELTS Eğitim Kursunu veren eğitmenler gerçek  hocasıdır ve çok deneyimlidir. Eğitimde en önemli unsur olan öğretmeyi bilir.
  • Adaylar isterlerse, kendilerinde yetersiz buldukları bir yada iki bölüm için de eğitim alabilir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment