Genel 

Ielts Eğitim Merkezi

IELTS EĞİTİM MERKEZİ İSTANBUL/BAKIRKÖY

Ielts Eğitim Merkezi Faaliyetleri

1 – Ielts Eğitim Merkezi ( Birebir – Özel Ielts Eğitimi )
2 – Ielts Eğitim Merkezi ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla Ielts Eğitimi )

1 – IELTS EĞİTİM MERKEZİ ( BİREBİR ÖZEL IELTS EĞİTİMİ ): IELTS eğitim merkezinde eğitim almak isteyen aday öğrencilere, IELTS eğitim merkezinde eğitimin yapılacağı gün ve saatleri belirleme hakkı kazandırır. Böylece, aday öğrenci, yaşamında eğitim alacağı için bir değişiklik yapma gereği duymaz. Hem normal yaşamını sürdürür hemde diğer yandan gereksinim duyduğu eğitimi alır. IELTS eğitim merkezinde ki birebir özel eğitimde  öğrencinin kaç ders alacağını tespit etmek oldukça önemlidir. IELTS eğitim merkezinde öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği, ancak IELTS eğitim merkezinde  öğrencinin seviyesini  ve sınavda kaç alması gerektiğini öğrendikten sonra belirlenebilir. Buna da, IELTS eğitim merkezinde eğitimi verecek olan uzman hoca karar verir.

1 – IELTS EĞİTİM MERKEZİ  ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla IELTS EĞİTİM ): Çoğu kez akademik sınavlara hazırlanmak için kalabalık grup eğitimi tavsiye edilmez. Bir çok sakıncaları vardır. Fakat, biz IELTS eğitim merkezinde grubu oluşturan öğrenci sayısını 4 kişi ile sınırlayarak bu sakıncayı en aza indirmeyi başardık. Böylece,  IELTS eğitim merkezinde eğitim alan   öğrenciler hem anlamadıkları bir konu ile karşı karşıya kaldıklarında soru sorabilme imkanına kavuştu hemde  IELTS eğitim merkezinde eğitimi veren uzman hoca, her öğrenci ile teker, teker ilgilenme imkanını bulmuş oldu. Bu durum IELTS eğitim merkezinde grup şeklinde yapılan eğitime, adeta birebir özel ders özelliği ve kalitesi kazandırdı.

IELTS EĞİTİMİ için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • IELTS eğitim merkezi olarak bizim seçilme nedenimizin birinci nedeni;  IELTS eğitim merkezinde eğitim alan aday  öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz. IELTS eğitim merkezinde ödemeler taksitle alınır ve öğrencinin durumu göz önüne alınarak ödemeler düzenlenir.
  • Sınavda  başarılı olmak için, çok sayıda akademik kelime bilmek gereklidir. Bu nedenle IELTS eğitim merkezinde özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrencilere dağıtılır. IELTS eğitim merkezinde bu verilen alıştırmaların yapılması istenir ve çalışmalar yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.
  • IELTS eğitim merkezinde  verilen eğitimler sırasında, IELTS eğitim merkezinde eğitim alan öğrencilere, İngilizce bilgilerinin yanı sıra, sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasına yarar sağlayan ” sınav çözüm teknikleri ” eğitimi de verilerek sınavda işleri kolaylaştırılır.
  •  IELTS eğitim merkezinde görev yapan eğitmenler, sınavda uzmanlaşmış deneyimli ve gerçek sınav  hocalarıdır.
  • İsteyen aday öğrenci, IELTS eğitim merkezinde  sadece kendisinde yetersiz bulduğu tek bir bölüm için de  IELTS eğitim merkezinde eğitim alınabilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment