Genel 

Ielts Eğitimi Dersi

IELTS EĞİTİMİ DERSİ PROGRAMI İSTANBUL/BAKIRKÖY

Ielts Eğitimi Dersi Programı İçeriği

1 – Ielts Eğitimi Dersi ( Birebir – Özel Ielts Eğitimi Dersi )
2 – Ielts Eğitimi Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Eğitimi Dersi )

1 – IELTS EĞİTİMİ DERSİ (BİREBİR ÖZEL IELTS EĞİTİMİ DERSİ ) : Birebir özel IELTS Eğitimi Dersinin her çeşit öğrenci çıkarına olan özelliklerinin uzman bir hoca gözetiminde profesyonel bir şekilde uygulanması ile hazırlık için yapılan IELTS Eğitimi Dersinde  bireysel bir biçimde eğitim alan aday öğrenciler, tüm amaçlarını, isteklerini ve hedeflerini  birebir gerçekleştirecekleri eğitimin yapılacağı günleri kendi belirler. İstediği  tarihlerde eğitim alabilir. Böylece, eğitim alan öğrenci çalışıyorsa işine, okulu varsa okuluna gitmesi sorun olmaz. Rahat bir şekilde almak istediği eğitimi alabilir. Kaç ders uygulanması gerektiği ise, sınavdan almak istediği score a ve bilgisine bağlıdır. Kaç ders verileceği bunlara göre ayarlanır. Ders sayısını,  uzman hocalar inceler ve belirler.

2 – IELTS EĞİTİMİ DERSİ  ( 4 kişiden oluşan gruplarla IELTS EĞİTİMİ DERSİ ): Kurumumuzda kalabalık grupların düzensizliğinden, sorunlarından ve kargaşasından arındırılmış küçük bir sınıf görünümündeki gruplara dahil olarak hem kalabalık gruplarda ödenen fiyatlarla hemde öğrencinin sınav için kafasındaki amaçlarla birebir örtüşen ve gerçekleşmesini kolaylıkla sağlayacak olan IELTS Eğitimi Dersini almak mümkündür. Bu gruplar seviyeleri bir birine denk homojen olan gruplardır. Bu homojen gruplarda birebir özel ders kalitesinde  IELTS Eğitimi Dersi almak mümkündür. Zira, gruplar 4 kişiden oluştuğundan ve  4 sayısı eğitim açısından az olduğundan IELTS Eğitimi Dersi veren eğitmen her öğrenci ile ilgilenebilir.

AMAÇ

İstanbul da zaman, zaman eksikliği hissedilen kaliteli  IELTS Eğitimi Dersi hususunda  katkı sağlamak  bu eksikliği doldurarak eğitim almak isteyenlere yardımcı olmak.

IELTS EĞİTİMİ DERSİ için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Her şeyden önce, diğer kurumlarda var olan öğrenciyi programı terk edemez hale getiren ve bunun için öğrenciye özel bir şekilde yasal zorunluluk getiren  ” SENET “ imzalatma olayı bizde yoktur. Aday senet imzalamaz. Ödemeleri kendi istediği doğrultuda ve taksitle öder.
  • Sınavda akademik kelimeler çok önemlidir. ne kadar çok akademik kelime bilinirse özellikle eş ve zıt anlamlı akademik kelimeler çoğunlukta ise sınavda başarı şansı o oranda artar. Bu nedenle, IELTS Eğitimi Dersinde özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalarla  IELTS Eğitimi Dersi alan öğrenciye  verilir ve  öğrenci bu çalışmaları bireysel olarak yapar ve kelime haznesi gelişir ve bildiği kelime sayısı artar.
  • IELTS Eğitimi Dersi veren eğitmenler gerçek  hocadır ve çok deneyimlidir. Eğitimde en önemli unsur olan öğretmeyi bilir.
  • Adaylar isterlerse, kendilerinde yetersiz buldukları bir yada iki bölüm için de IELTS Eğitimi Dersi  alabilir.


Ielts Eğitimi Dersi

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment