Genel 

Ielts Hazırlık Dersi

Ielts Hazırlık Dersi Programları

Ielts Hazırlık Dersi Program İçeriği

1 – Ielts Hazırlık Dersi ( Birebir Özel Ielts Hazırlık Dersi  )
2 – Ielts Hazırlık Dersi ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Hazırlık Dersi )

 IELTS hazırlık dersi merkezimizdeki IELTS hazırlık dersi birimlerimizde düzenlenen IELTS hazırlık ders programları, IELTS  adaylarının isteklerine uygun bir biçimde düzenlenir. Böylece aday öğrenci istediği ortamda rahat bir biçimde gereksinimi olan IELTS hazırlık dersi eğitimini alır. )

IELTS Hazırlık Dersi Programları, ders almak isteyen öğrencinin durumuna göre 2 türlü düzenlenir.

1 – IELTS HAZIRLIK DERSİ (BİREBİR ÖZEL IELTS HAZIRLIK DERSİ ): IELTS hazırlık dersi Genellikle yurt dışında master yapmak yada bir üniversitede eğitim yapmak isteyen ve 6,5 almak zorunda olan aday öğrencilerin baş vurdukları bir eğitim şeklidir. Birebir IELTS hazırlık dersi almak isteyen aday öğrencilere, günlük yaşamlarında bir aksama yaşamasınlar diye, IELTS hazırlık dersi programının uygulanacağı gün ve saatleri belirleme imtiyazı verilir. Bu şekilde aday öğrenci normal yaşamında bir değişiklik yapma gereği duymaksızın ihtiyacı olan ielts hazırlık dersini alır. Birebir özel ders almak üzere IELTS hazırlık dersi programına katılan  öğrencilere kaç IELTS hazırlık dersi verilmesi gerektiği yapılan seviye sınav sonuçlarından elde edilen verilere ve adayın sınavda almak zorunda olduğu ” score ” a göre belirlenir.

2 – IELTS HAZIRLIK DERSİ ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS HAZIRLIK DERSİ ):IELTS hazırlık dersi merkez binamızdaki denk yada seviyeleri olabildiğince birbirine yakın olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda yer alarak, birebir özel IELTS dersi kalitesinde ve hemen, hemen aynı özelliklerde eğitim alabilirsiniz. Grup şeklinde verilen IELTS hazırlık dersinin yüksek kalitede olabilmesi amacı ile grupları oluşturan aday öğrenci sayısı  4 kişi ile sabitlenmiştir. Bu şekilde aday öğrencilere tıpkı birebir IELTS hazırlık dersinde  olduğu gibi, kalabalık sınıflarda pek olmayan anlamadıkları bir yer hakkında soru sorabilme imkanı verilmiştir. Ayrıca bu şekilde,  IELTS hazırlık dersi veren hocanın da öğrencilerle birebir ilgilenebilmesi sağlanmıştır.

IELTS HAZIRLIK DERSİNDE NEDEN BİZ

  • Birebir ielts hazırlık dersi alan öğrenciler istedikleri taktirde sadece kendilerini yetersiz buldukları bölümlerde teker teker yada 2 bölüm gibi IELTS hazırlık dersi  alabilir.
  • Ielts sınavlarında sınav teknik ve taktiklerini bilmek çok önemlidir. Bu nedenle, programların uygulama aşamasında aday öğrencilere sınav teknikleri ve taktikleri ile ilgili bilgi ve özel IELTS hazırlık dersi  verilir. 
  • Ielts sınavında kelime haznesi özellikle de akademik kelime bilgisinin genişliği çok önemli bir role sahiptir. Bu nedenle,  IELTS hazırlık dersinde öğrencilere akademik kelimelerle bağlantılı olarak hazırlanmış özel alıştırmalar yapılması için verilir. 
  •  IELTS hazırlık dersi merkezimizdeki IELTS hazırlık dersi programında yer alan aday öğrencilere ” SENET ” yapılmaz. 

Diğer Yazılar

Leave a Comment