IELTS Hazırlık Kursları

IELTS Hazırlık Kurslarıyla IELTS sınavında başarı kolay  gelir.IELTS Hazırlık Kursları Hakkında  Bilgiler

IELTS Hazırlık Kursları Programlarının İçeriği

1 – IELTS Hazırlık Kursları ( Birebir Özel IELTS Hazırlık Kursları)
2 – IELTS Hazırlık Kursları ( 4 Öğrenciden oluşturulan Gruplarla IELTS Hazırlık Kursları )

IELTS Akademik İngilizce testi zorlu ve önemli bir sınavdır. Birçok ülkede, kuruluşta ve üniversitede çalışmak veya okumak için yüksek bir puana ihtiyacınız var. Bu nedenle uzmanlarla hazırlanmanız çok önemlidir.

IELTS AKADEMİK EĞİTİM, dünyanın dört bir yanındaki eğitim kurumları, meslek kuruluşları ve devlet sınır otoriteleri tarafından istenen IELTS puanını elde etmelerine yardımcı olur.

Kurslarda ne öğreniyorsunuz?

IELTS AKADEMİK EĞİTİM’in IELTS hazırlık kursları, testte üst düzeyde performans göstermeniz için öğrenmeniz ve kullanmanız gereken dili öğretir. Bu, tarihten psikolojiye ve çevreye kadar farklı konu alanlarından geniş bir akademik odaklı dile odaklanır.

Ayrıca hayati test stratejileri ve teknikleri de edinirsiniz. Akademik metinleri, diyalogları ve dersleri nasıl okuyacağınızı veya dinleyeceğinizi öğrenirsiniz. Sınav görevlilerinin aradığı kriterleri kullanarak raporlar ve makaleler yazmayı öğrenirsiniz. Yine sınav görevlilerinin sizi işaretlemek için kullandıkları kriterleri kullanarak sözlü sunumlar yapmayı ve toplumsal eğilimler veya çevresel değişim gibi bir dizi konuyu tartışmayı öğrenirsiniz.

Uzman bir IELTS öğretmeniyle çalışın

Bir öğretmenle bire bir özel dersler alırsanız, özellikle öğrenmeniz gereken şeye odaklanmak için tasarlanmış bir kurs oluştururlar. Diliniz ve sınav becerileriniz üzerinde çalışacaklar. Bu nedenle, neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak, dört makalenin her birinde puanınızı nasıl yükselteceğiniz konusunda ayrıntılı geri bildirim ve uzman tavsiyesi alacaksınız.

Sınıflar, ödüllü sınıflarda çevrimiçi olarak gerçekleştirilir ve müsaitlik durumuna göre planlanır. IELTS AKADEMİK EĞİTİM’in akademik bölümü ve öğretmenleri eski sınav görevlilerini, öğretmen eğitmenlerini ve IELTS materyal yazarlarını içerir.

Bir deneme testi yapın

İhtiyacınız olan puana ne kadar yakın olduğunuzu kontrol etmek istiyorsanız, bir deneme sınavına girmek gerçekten iyi bir fikirdir. IELTS AKADEMİK EĞİTİM’ in uygulama testleri deneyimli bir IELTS sınav yazarı tarafından yazılmıştır. Onları belirli bir süre içinde çevrimiçine alırsınız. Yazı kağıdı ile işaretlenir ve Konuşma sınavı eğitimli sınav görevlileri ile alınır.

Bu şekilde, dört makalede puanlarınız hakkında gerçekçi bir fikir edinir ve iyileştirmek için yapmanız gerekenler konusunda etkili bir şekilde plan yapabilirsiniz.

IELTS hazırlık seçeneğinizi seçin ve IELTS AKADEMİK EĞİTİM  ile IELTS puanınıza IELTS hazırlık kurslarıyla ulaşmak için ihtiyacınız olan ilk adımları atın.