Genel 

IELTS Hazırlık Özel Ders

IELTS HAZIRLIK ÖZEL DERS PROGRAMI

IELTS  Hazırlık Özel Ders Program İçeriği

1 –  IELTS Hazırlık Özel Ders ( Birebir IELTS Hazırlık Özel Ders )
2 –  IELTS Hazırlık Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla  IELTS Hazırlık Özel Ders )

1 –  IELTS Hazırlık Özel Ders ( Birebir IELTS Hazırlık Özel Ders ) : IELTS hazırlık özel ders ana birimlerimizde kurulan IELTS hazırlık özel ders  sınıflarımızdaki IELTS hazırlık özel ders seanslarında, IELTS sınavının güç olduğunu  bilen ve korkanların ve bu sınavın sadece bilgi ile yapılmayacağını kesinlikle teknik gerektirdiğini bilenlerin ve sınavdan kesinlikle yüksek bir not alması istenenlerin  müracaat ettiği bu IELTS Hazırlık Özel Ders öğretilerine birebir IELTS hazırlık özel ders almak üzere  katılan öğrenciler, IELTS Hazırlık Özel Ders  alacak günlerini kendileri bizzat tespit eder ve onların belirlediği saatlerde IELTS hazırlık özel ders programı uygulanır. 

2 –  IELTS Hazırlık Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla  IELTS Hazırlık Özel Ders ) :  IELTS hazırlık özel ders verilen bölümlerimizde sayıca az küçük gruplarla yapılan IELTS hazırlık özel derslerinin kalabalık gruplarla yapılan toplu  IELTS hazırlık  özel  derslerine kıyasla, ne kadar  kaliteli  olduğu bir gerçektir. Başka kalabalık gruplarda var olan  şikayetlerden  ne denli uzak olduğunu duyanların iştirak ettiği  bu öğretilerde 4 kişiden oluşan gruplara dahil olarak birebir IELTS hazırlık özel ders  özelliklerine çok yakın olan IELTS hazırlık özel ders almak da mümkün. 

NEDEN IELTS HAZIRLIKTA ÖZEL DERS

Özellikle,   IELTS sınavında yüksek bir derece sağlamak amacını taşıyanların, birebir IELTS hazırlık özel ders almalarında büyük yarar vardır. Çünkü, bu kadar yüksek bir not elde etmenin tek çıkar yolu budur. Bu şekilde ancak IELTS  sınavının teknik ve taktik yapısı anlaşılır. Aksi halde, kalabalık gruplarla yapılan IELTS hazırlık özel dersinde anlatılanların özümsenmesi  ve kalıcılığın sağlanması tesadüflere kalır. IELTS sınavında başarılı olmak için İngilizce bilmek yetmez. IELTS hazırlık özel dersi almak gerekir.


NEDEN IELTS HAZIRLIK ÖZEL DERS için BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS hazırlık özel ders sınıflarındaki IELTS sınavı hazırlık  özel ders programında yer alan IELTS hazırlık özel ders eğitmenlerinin tümü, bu sınava hazırlanma  konusunda uzmanlaşmış ve İngilizce öğretmeyi  bilen hocalardır.
  • IELTS hazırlık özel ders bölümlerindeki IELTS sınav öğretilerine katılan aday öğrencilere onları dersten ayrılamaz hale getiren ve yasal bir engel olarak karşılarına çıkan ”  SENET “ yapılmaz. 
  • IELTS hazırlık özel dersleri sürecinde, öğrencilere sadece İngilizce bilgileri değil beraberinde sınav teknikleri   eğitimi de verilir.
  • IELTS hazırlık özel ders alan  öğrenciler ayrıca, IELTS sınavının en önemli özelliklerinden  biri olan kelime bilgisinin genişliği hususunda, özel düzenlenmiş  akademik kelimelerle ilgili çalışmalarla IELTS hazırlık özel dersinde desteklenir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment